اطلاعات سـررسید و سـالنامه

فروش عمده جدیدترین سررسید ۱۴۰2 تبلیغاتی

سررسید ۱۴۰۱ تبلیغاتی ایران امروز
اطلاعات سـررسید و سـالنامه / فروش عمده جدیدترین سررسید ۱۴۰2 تبلیغاتی

 

یکی از ابزارهایی که شرکت‌ها برای معرفی خود و برندشان در اختیار دارند تهیه انواع هدایای تبلیغاتی و اهدای آنها به مشتریان و مخاطبان است. سررسید تبلیغاتی نمونه‌ای از این هدایاست که بسیاری از صاحبان کسب‌وکارها مدل‌های زیبا و چشم‌نوازی از آن را از بازار تهیه می‌کنند. اگر شما هم در فکر سفارش جدیدترین مدل‌های سررسید 1402 تبلیغاتی هستید پیشنهاد می‌شود با مؤسسه چاپ و تبلیغات ایران امروز تماس حاصل کنید. ایران امروز مدل‌های متنوعی از سررسیدهای تبلیغاتی سال 1402 را با توجه به نیاز شما به بازار عرضه می‌کند.

سررسید ۱۴۰۱ تبلیغاتی ایران امروز

معرفی انواع سررسید 1402 تبلیغاتی

سررسیدهای تبلیغاتی سال جدید دارای خصوصیات مختلفی هستند که باعث ایجاد تنوع بین آنها می‌شود. یکی از ویژگی‌هایی که موجب می‌شود سررسید تبلیغاتی با تنوع خوبی در بازار به فروش برسد اندازه و ابعاد این محصول است. در این فرصت می‌توانید با قطع‌های گوناگون سررسیدهای تبلیغاتی سال 1402 آشنا شوید که عبارت‌اند از:

در ادامه مطلب راجع به تعدادی از این محصولات و ویژگی‌هایی که در هر یک از آنها قابل مشاهده است صحبت خواهیم کرد. آشنایی با این محصولات شما را جهت خرید بهترین انواع سررسید 1402 تبلیغاتی راهنمایی می‌کند.

سررسید تبلیغاتی وزیری 1402

یکی از قدیمی‌ترین محصولاتی که در بازار فروش سررسید تبلیغاتی به چشم می‌خورد سررسید تبلیغاتی وزیری است. سررسیدهای وزیری طرف‌داران بسیار زیادی دارند و توانسته‌اند فروش بالایی را به خود اختصاص دهند. ابعاد سررسیدهای وزیری تبلیغاتی ۱۷×۲۴ سانتیمتر تعریف می‌شود. به همین دلیل این نوع از سررسید تبلیغاتی را می‌توان جزو بزرگ‌ترین محصولات عرضه‌شده در بازار سررسید به حساب آورد.

از آنجایی که ابعاد سررسید تبلیغاتی وزیری بزرگ است عرضه این محصول با استقبال خوب شرکت‌ها روبه‌رو می‌شود. شرکت‌هایی که در فکر تهیه هدایای تبلیغاتی مناسبی هستند با سفارش مدل‌های شیک و زیبایی از سررسید 1402 تبلیغاتی وزیری می‌توانند نیازشان را برطرف کنند.

شما هم در صورت تمایل می‌توانید نمونه‌هایی از سررسید تبلیغاتی وزیری را برای تأمین مایحتاج خود سفارش دهید. به این ترتیب فضای مناسبی برای تبلیغات در دسترستان قرار می‌گیرد. مشتریان و مخاطبینی که سررسید تبلیغاتی شما را دریافت می‌کنند نیز از داشتن چنین هدیه‌ای بسیار راضی خواهند بود. صفحات بزرگ سررسید تبلیغاتی وزیری این امکان را برای دارندگان آن فراهم می‌کند که فضای کافی جهت نوشتن یادداشت‌هایشان در اختیار داشته باشند.

سررسید تبلیغاتی پالتویی 1402

سررسید تبلیغاتی پالتویی برخلاف محصولاتی همچون سررسید وزیری ابعاد کوچکی دارد. این محصول را می‌توان از جمله کوچک‌ترین سررسیدهای تبلیغاتی به شمار آورد که در بازار به فروش می‌رسد. معمولاً سررسیدهای پالتویی تبلیغاتی در ابعاد ۱٠×۱۷ سانتیمتر تولید می‌شوند

شاید شما هم تابه‌حال با افرادی مواجه شده‌اید که مشغله‌های فراوانی داشته و برای انجام فعالیت‌های مختلف خود احتیاج به ابزاری برای یادداشت کردن دارند. سررسید تبلیغاتی قطع پالتویی محصول بسیار خوبی برای رفع نیاز این دسته از افراد به حساب می­آید. سررسید 1402 تبلیغاتی پالتویی این قابلیت را دارد که همیشه و همه جا همراه دارنده خود باشد. مصرف‌کنندگان با استفاده از این نوع سررسید می‌توانند برنامه‌ریزی‌های مورد نظر خود را انجام دهند.

مقرون‌به‌صرفه بودن سررسید قطع پالتویی هم از جمله ویژگی‌های مثبت این محصول است که مورد توجه قرار می‌گیرد. بسیاری از افراد علاقه‌مندند سررسید پالتویی را برای انجام تبلیغات در کنار دیگر مدل­های سررسید و همراه با سایر هدایای تبلیغاتی نظیر خودکار تبلیغاتی و… استفاده کنند. در صورتی که شما هم می­خواهید سررسید 1402 تبلیغاتی شرکتتان یک محصول کاربردی، با ابعاد کوچک، سبک وزن، قابل حمل، کم‌هزینه و دارای تنوع بالا باشد سررسیدهای تبلیغاتی قطع پالتویی انتخاب درستی برای تأمین این نیاز خواهند بود.

سررسید تبلیغاتی رقعی 1402

سررسید تبلیغاتی قطع رقعی هم مانند سررسید وزیری محصولی قدیمی است و استفاده از آن جهت انجام تبلیغات از دیرباز مورد توجه بوده است. ابعاد این نوع از سررسیدها ۱۴.۵×۲۱ سانتیمتر است.

ممکن است شما بخواهید سررسید 1402 تبلیغاتی خود را در ابعاد بزرگی سفارش دهید. با این حال امکان دارد به دلایل مختلف قادر نباشید محصولی را از میان سررسیدهای تبلیغاتی وزیری انتخاب کنید. شاید هم به دنبال سررسیدی باشید که ابعاد بزرگی داشته باشد اما سایز آن نسبت به سررسیدهای وزیری کوچک‌تر باشد. در چنین حالتی انتخاب و سفارش مدل‌های جذابی از سررسید تبلیغاتی رقعی نیاز شما را به نحوی مطلوب تأمین می‌کند.

شما با تهیه سررسیدهای رقعی می‌توانید تبلیغاتی را که مد نظرتان است در هدیه تبلیغاتی خود درج کنید. مخاطبینی که این نوع سررسیدها را از شما هدیه می‌گیرند فضای کافی برای یادداشت کردن موارد مورد نظرشان را در اختیار خواهند داشت. سررسیدهای رقعی تنوع بالایی دارند و شما بسته به نوع نیازمندی­های خود می‌توانید انواع گوناگونی از این سررسیدها را به عنوان هدیه تبلیغاتی از بازار خریداری کنید.

سررسید تبلیغاتی رحلی 1402

سررسید رحلی یکی دیگر از انواع سررسید تبلیغاتی 1402 است که از آن تحت عنوان سررسید مدیران هم نام برده می‌شود. این نوع از سررسید 1402 تبلیغاتی در مقایسه با سایر انواع سررسید کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. دلیل استفاده کمتر از سررسید تبلیغاتی رحلی بزرگ بودن ابعاد آن است.

سررسیدهای قطع رحلی یا مدیران در ابعاد ۲۱×۲۸ سانتیمتر تولید می‌شوند. در واقع این سررسیدها هم‌اندازه کاغذهای ۴A هستند. چنین ابعادی برای سررسید تبلیغاتی یک سایز بسیار جاگیر و بزرگ به حساب می‌آید. با این حال بسته به نوع احتیاجاتی که افراد دارند سررسید تبلیغاتی قطع رحلی هم می‌تواند گزینه مناسبی برای خرید هدیه تبلیغاتی باشد.

سررسیدهای رحلی نسبت به سایر انواع سررسید تبلیغاتی 1402 گران‌قیمت‌ترند. بر این اساس اگر شما قصد تهیه هدیه تبلیغاتی نفیسی را داشته‌باشید سفارش سررسیدهای قطع رحلی تامین‌کننده درخواستتان خواهد بود. برای سفارش سررسید 1402 اختصاصی در قطع رحلی کافیست با مرکز عرضه­کننده سررسید تبلیغاتی ارتباط برقرار کنید.

سررسید تبلیغاتی اروپایی 1402

سررسید تبلیغاتی اروپایی نوع دیگری از سررسید 1402 تبلیغاتی است. این محصول به عنوان یکی از جدیدترین سررسیدهای تبلیغاتی در بازار شناخته می‌شود. باید یادآور شد سررسیدهای قطع اروپایی محبوبیت بالایی در بین خریداران دارند. محبوبیت زیاد این نوع از سررسیدها ممکن است به دلیل ابعاد استاندارد و کوچکی باشد که برای تولیدشان در نظر گرفته‌شده است.

ابعاد سررسید اروپایی معمولاً ۱۲.۵×۲۱ سانتیمتر است. مصرف‌کنندگان می‌توانند سررسید اروپایی را به آسانی در انواع کیف جا داده و آن را خیلی راحت و بی‌زحمت حمل کنند. سررسیدهای اروپایی علاوه بر قابلیت حمل آسان دارای یکسری ویژگی‌های ارزشمند دیگری هم هستند. شکیل بودن، وزن پایین و طراحی داخلی ویژه جزو خصوصیات خوب و باارزشی است که در سررسید تبلیغاتی قطع اروپایی به چشم می‌خورد.

سررسید تبلیغاتی خشتی 1402

سررسید قطع خشتی هم نمونه­ای دیگر از محصولات عرضه‌شده در بازار سررسید 1402 تبلیغاتی است. ابعاد جالب این نوع سررسید توجه بسیاری از خریداران سررسیدهای تبلیغاتی را به خود جلب می‌کند. سررسیدهای تبلیغاتی قطع خشتی معمولاً به شکل مربع ساخته می‌شوند. به عبارت دیگر در این نوع از سررسیدها طول و عرض محصول با هم برابر است.

از آنجایی که سررسید خشتی به صورت اختصاصی چاپ می‌شود سایز و ابعاد مشخصی را نمی‌توان برای آن تعریف کرد. در حقیقت شما برای تهیه سررسید تبلیغاتی خشتی سال جدید می‌توانید ابعاد آن را به صورت دلخواه سفارش دهید.

سررسیدهای خشتی به دلیل چاپ اختصاصی دارای قیمت خرید بالاتری نسبت به سایر محصولات هستند. اما اگر شما هم مانند بسیاری از خریداران ترجیح می‌دهید که سررسید 1402 تبلیغاتی مورد نظرتان ظاهر متفاوتی نسبت به سررسیدهای دیگر داشته باشد سفارش این محصول تقاضای شما را به خوبی پاسخ می‌دهد. مؤسسه ایران امروز که انواع سررسید 1402 را به صورت عمده و در قالب سررسید تبلیغاتی ارزان عرضه می‌کند مفتخر است که سفارشات شما را متناسب با نیازها و سلایقتان تولید و ارائه نماید.

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *