اطلاعات تقـویم رومیزی

جدیدترین مدل‌های تقویم رومیزی 1402

مدل های جدید تقویم رومیزی ایران امروز
اطلاعات تقـویم رومیزی / جدیدترین مدل‌های تقویم رومیزی 1402

 

تقویم‌های رومیزی از آن دست هدایایی هستند که برای تبلیغ انواع خدمات و محصولات مورد استفاده شرکت‌ها قرار می‌گیرند. اگر مدیر کسب و کار هستید و قصد تهیه هدایای تبلیغاتی را دارید تقویم رومیزی یکی از بهترین گزینه‌ها برای رفع نیاز شما محسوب می‌شود. شما می‌توانید این نوع از تقویم‌ها را در ابعاد مختلف، اشکال گوناگون و طرح‌های متنوع از مرکز عرضه کننده تقویم رومیزی خریداری کنید. همچنین با چاپ تقویم اختصاصی قادر خواهید بود شرکت خود را به مشتریانتان معرفی کرده و موقعیت مناسبی را برای تبلیغاتی که در نظر دارید فراهم سازید. مؤسسه چاپ و تبلیغات ایران امروز آمادگی دارد مدل‌های جدید و مشتری پسندی از انواع تقویم رومیزی 1402 را مطابق با نیاز شما ارائه دهد.

مدل های جدید تقویم رومیزی ایران امروز

آشنایی با انواع تقویم رومیزی 1402

برای آن که هنگام سفارش و خرید تقویم 1402 انتخاب خوب و درستی داشته باشید بهتر است با انواع تقویم رومیزی موجود در بازار آشنا شوید. شما متناسب با نیاز شرکت خود می‌توانید مدل‌های متنوعی از این محصولات را جهت خرید سفارش دهید.

تقویم‌های رومیزی به چند نوع دسته بندی می‌شوند که عبارت‌اند از:

  • تقویم رومیزی اداری
  • تقویم رومیزی پایه دار
  • تقویم رومیزی زیردستی

تقویم رومیزی اداری

تقویم‌های رومیزی اداری محصولاتی هستند که اغلب اوقات در محیط‌های اداری استفاده می‌شوند. در حالت استاندارد سایز یک تقویم رومیزی اداری ۱۲×۸.۵ سانتیمتر است. این نوع از تقویم‌ها به صورت روزشمارند و با آن که حجمشان کم است فضای قابل توجهی برای اطلاعات شما دارند.

برای صحافی تقویم‌های رومیزی اداری صفحات آنها را پانچ می‌کنند و سپس به پایه‌ای دو حلقه‌ای متصل می‌سازند. جنس پایه دو حلقه‌ای در این محصولات متفاوت است. شما بسته به سلیقه شخصی خود می‌توانید تقویم‌هایی را سفارش دهید که جنس پایه آنها به صورت فلزی، چوبی، پلکسی، مقوایی، روکش چرم و… باشد.

تقویم رومیزی پایه دار

نوع دیگری از تقویم رومیزی 1402 تحت عنوان تقویم رومیزی پایه دار در بازار به فروش می‌رسد. این نوع از تقویم‌ها یکی از پرطرف‌دارترین محصولات موجود در بازار بوده و معمولاً دارای پایه سه گوش هستند. تقویم‌های رومیزی پایه دار در طرح‌های متنوع و دلخواه به چاپ می‌رسند. این محصولات انتخاب‌های مناسبی برای فعالیت‌های تبلیغاتی شما هستند.

توجه داشته باشید که تقویم رومیزی پایه دار خود به انواع مختلفی قابل تقسیم است. تقویم رومیزی مقوایی و تقویم رومیزی پایه سخت جزو مهم‌ترین انواع تقویم رومیزی پایه دار به شمار می‌روند. انواع تقویم رومیزی پایه دار شامل محصولات زیر می‌شود:

تقویم رومیزی مقوایی

تقویم رومیزی مقوایی پایه‌هایی از جنس مقوا دارد. به طور معمول مقوایی که برای تولید تقویم‌های رومیزی مقوایی استفاده می‌شود گلاسه است. برخی اوقات هم مقوای فانتزی برای تولید این نوع از تقویم‌ها به کار می‌رود. تقویم رومیزی مقوایی محصول سبک وزنی است و در سایزهای مختلفی به تولید می‌رسد.

معمولاً این نوع از تقویم‌های رومیزی به صورت ۱۲ برگی یا ۱۳ برگی تولید می‌شوند. شما بر طبق نیازتان می‌توانید مدل‌های جدیدی از این تقویم‌ها را برای خرید تقویم 1402 انتخاب کنید. تقویم‌های رومیزی مقوایی به صورت ماه شمار تهیه می‌شوند و شما در هر برگ از آنها قادر به مشاهده یک ماه از سال خواهید بود.

توجه داشته باشید که به صورت کلی بر روی پایه‌های این محصولات طرحی چاپ نمی‌کنند. اما اطلاعات مربوط به برند مشتریان به شکل طلاکوب، نقره کوب و غیره بر روی پایه‌های تقویم رومیزی قرار می‌گیرد. با این وجود شما در صورت تمایل برای خرید تقویم رومیزی 1402 می‌توانید درخواست کنید طرح‌های مورد نظرتان بر روی پایه‌های تقویم رومیزی مقوایی چاپ شود.

تقویم رومیزی چوبی ایران امروز

تقویم رومیزی چوبی

تقویم‌های رومیزی چوبی به صورت هفته شمار و ماه شمار در اختیار خریداران قرار می‌گیرند. پایه‌های این نوع از تقویم‌ها از جنس چوب ساخته می‌شود و ظاهر بسیار شیک و جذابی دارد. معمولاً پایه تقویم رومیزی چوبی با برگه‌های تقویم ست می‌شود و ظاهر کلاسیک و زیبایی به آن می‌بخشد. پایه‌های چوبی را می‌توان در مدل‌های مختلف تقویم رومیزی اداری، تقویم رومیزی پایه دار و تقویم رومیزی یا سالنامه زیردستی استفاده کرد.

تقویم رومیزی پایه سخت

برای ساخت پایه‌های تقویم رومیزی پایه سخت می‌بایست از قطعات مقواهای جلدسازی استفاده شود. طرز قرار گرفتن این نوع از پایه‌ها بر روی سطوح به شکل مثلثی است. به یاد داشته باشید اگر تقویمی که شما استفاده می‌کنید به صورت هفته شمار بوده و وزن آن زیاد باشد چنین پایه‌هایی برای آن مناسب نخواهند بود.

در صورتی که تقویم رومیزی پایه سخت را برای خرید تقویم رومیزی 1402 انتخاب کنید می‌توانید مانند تقویم‌های رومیزی مقوایی درخواست چاپ طرح روی پایه تقویم یا استفاده از طلاکوب و نقره کوب و… را داشته باشید.

تقویم رومیزی فلزی

اگر می‌خواهید انواع تقویم رومیزی 1402 را به صورت عمده تهیه کنید تقویم‌های رومیزی فلزی در دو نوع هفته شمار و ماه شمار در دسترستان قرار دارند. تقویم رومیزی فلزی همان طور که از نامش پیداست پایه‌هایی از جنس فلز دارد. فلزی بودن پایه‌های آن باعث می‌شود استحکام و ماندگاری بالایی داشته باشد. پایه‌های فلزی هم مانند پایه‌های چوبی در انواع تقویم رومیزی پایه دار، اداری و زیردستی قابل استفاده‌اند. با این حال استفاده از آنها برای تقویم رومیزی ایستاده بهتر و مناسب‌تر به نظر می‌رسد.

تقویم رومیزی چرمی

چرم‌هایی که در تولید تقویم رومیزی چرمی استفاده می‌شود بر حسب سلیقه و توان مالی شما دارای کیفیت‌های متفاوتی خواهند بود. تقویم رومیزی چرمی ظاهر بسیار شیکی دارد. این نوع تقویم را می‌توانید در محیط‌های خانگی و اداری استفاده کنید. در ضمن چرم استفاده شده در تولید چنین تقویم‌هایی این قابلیت را دارد که آرم مورد نظرتان را به صورت طلاکوب، حک شده و… روی آن داشته باشید.

تقویم رومیزی فانتزی

این محصولات را می‌توان متناسب با سلایق مشتریان در طرح‌های فانتزی مختلفی تولید کرد مانند انواع تقویم رومیزی فانتزی با طرح کودکانه. شما می‌توانید این تقویم‌ها را به صورت هفته شمار و ماه شمار از مرکز فروش تقویم رومیزی 1402 تهیه کنید.

معمولاً پایه‌های به کار رفته در تقویم رومیزی فانتزی به صورت مقوایی است. اگر تمایل داشته باشید پایه‌های تقویم از نوع دیگری باشد می‌توانید طبق سلیقه‌تان آن را سفارش دهید.

تقویم رومیزی پلکسی

تقویم رومیزی پلکسی پایه‌ای از جنس پلاستیک دارد که ظاهر آن به صورت شفاف و شیشه‌ای است. پایه‌های پلاستیکی برای انواع تقویم رومیزی اداری بیشتر استفاده می‌شوند. چنانچه می‌خواهید تقویمی که سفارش می‌دهید ظاهر شیک و زیبایی داشته باشد تقویم رومیزی پلکسی انتخاب خوبی برای تأمین نیازتان خواهد بود.

تقویم رومیزی زیردستی

تقویم رومیزی زیردستی هم یکی از انواع تقویم رومیزی 1402 است. این محصول حجم کمی دارد. به همین دلیل معمولاً این نوع تقویم را می‌توان برای فعالیت‌های تبلیغاتی استفاده کرد. تقویم‌های رومیزی زیردستی به صورت هفته شمار بوده و معمولاً تعداد برگه‌های آنها ۵۲ تاست. برای سفارش و خرید تقویم رومیزی 1402 نیز می‌توانید انواع مختلف آن را از مؤسسه ایران امروز تقاضا کنید.

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *