یکی از مرسوم‌ترین روش‌های تبلیغات کارآمد در بین شرکت‌ها، چاپ تقویم رومیزی است که طرف‌داران زیادی دارد. در واقع بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها در پایان سال، با سفارش تقویم رومیزی به صورت عمده، آن را بین مشتریان، کارکنان خود و دیگر شرکت‌ها توزیع می‌کنند. چرا که معتقدند با هدیه دادن این نوع تقویم‌ها، می‌توانند هر روز خود را به دیگر افراد یادآوری کنند و احساس وفاداری را در آنها افزایش دهند. برای همین است که در اغلب اداره‌ها و میزهای کار، وجود یک تقویم رومیزی به چشم می‌خورد! اما به راستی چاپ تقویم رومیزی 1402 چگونه می‌تواند در تبلیغات شرکت موثر واقع شود یا برندینگ شما را تقویت کند؟

اهمیت وجود تقویم رومیزی در محیط کار

بی‌شک هر شغلی که داشته باشید، نمی‌توانید ضرورت وجود یک تقویم رومیزی بر روی میز کار خود را انکار کنید! چرا که این نوع تقویم‌ها به راحتی در دسترس هستند و بدون اینکه باعث حواس‌پرتی شما در حین فعالیتتان شوند؛ می‌توانند به یادآوری تاریخ‌های مهم و برنامه‌ریزی بهتر شما کمک کنند. حتی در برخی از نمونه‌های آن، همچون انواع تقویم رومیزی اداری، برگه‌هایی برای یادداشت وجود دارند که می‌توانید کارهای مهم آن روزها را به خودتان یادآوری کنید و چیزی را از قلم نیندازید.

چرا چاپ تقویم رومیزی در تبلیغات شرکت‌ها موثر است؟

امروزه با توجه به پیشرفت روزافزون صنایع مختلف، جذب مشتری و رقابت با سایر رقبا از اهمیت بالایی برخوردار است. ازاین‌رو تبلیغات نقش مهمی در حیات یک سازمان خواهند داشت. چرا که هرچه تبلیغات مؤثرتر و کارآمدتر باشد؛ مشتری بالقوه بیشتری به دنبال خود می‌آورد و به رشد سازمان نیز کمک خواهد کرد. چاپ تقویم رومیزی 1402 یا مختص هر سال، یکی از کارآمدترین روش‌های تبلیغاتی است که با حداقل هزینه، بهره‌وری را به حداکثر می‌رساند. در ادامه به 3 دلیل مهم اشاره شده است که نقش تقویم رومیزی را در تبلیغات نشان می‌دهند.

1.      به آگاهی از برند کمک می‌کنند

تقویم‌های رومیزی تبلیغاتی که به عنوان هدیه در اختیار دیگران قرار می‌گیرند؛ به‌گونه‌ای طراحی می‌شوند که بتوانند برند و خدمات شما را به تصویر بکشند. در واقع با توجه به فضای موجود این تقویم‌ها، به راحتی می‌توانید به صورت اختصاصی، لوگو، شعار یا تصاویر تبلیغاتی خود را درج کنید تا در ذهن مخاطب ماندگار شوید.

بهتر است برای داشتن تبلیغاتی مؤثر، چاپ تقویم رومیزی با عکس دلخواه را مدنظر قرار دهید. چرا که با کمک تصاویر می‌توانید بدون هیچ اضافه‌گویی، خدمات و ویژگی‌های محصولات خود را تبلیغ کنید و به آگاهی از برند خود کمک کنید. همچنین می‌توانید به صورت اختصاصی در هر صفحه از تقویم، اطلاعات تماس و شعارهای جذاب و کوتاه خود را چاپ کنید تا برای در طول روز در دید مشتریان قرار بگیرند.

2.      تقویم‌های رومیزی واقعی هستند

یکی از مزیت‌های تقویم‌های رومیزی که به تبلیغات شما نیز کمک می‌کند؛ حضور واقعی و فیزیکی آنها است. این تقویم‌ها قابل لمس بوده و معمولاً در محلی قرار می‌گیرند که برای همه قابل مشاهده باشند. به همین علت برتری ویژه‌ای نسبت به سایر روش‌های تبلیغات دیجیتال دارند. ازاین‌رو برای دسترسی آنها نیازی به دستگاه‌های هوشمند نیست!

همچنین در نظر داشته باشید که ممکن است مشتریان شما بی‌اندازه منتظر چاپ تقویم رومیزی 1402 برند شما باشند. چرا که مشاهدات نشان می‌دهند، بسیاری از مشتریان به انواع تقویم که در زندگی آنها کاربردی عملی دارند؛ علاقه‌مند هستند. برای اینکه هر روز به آنها نگاه می‌کنند و به برنامه‌ریزی قرارها و ملاقات‌های خود می‌پردازند. پس آنها روزانه چندین بار برند شما را به یاد می‌آورند و قدردان خواهند بود.

3.      مقرون به صرفه هستند.

تقویم‌های رومیزی با اینکه به صورت اختصاصی طراحی می‌شوند و یا حجم زیادی دارند؛ در مقایسه به سایر روش‌های تبلیغات مقرون‌به‌صرفه‌تر خواهند بود. شما با توجه به هزینه‌ای که برای آنها در نظر می‌گیرید، می‌توانید چندین برابر نتیجه بهتری نسبت به نصب بیلبورد یا تبلیغات رادیویی دریافت کنید. اگر شما هم می‌خواهید در تبلیغات سال جدید از این روش بهره ببرید؛ بهتر است قیمت تقویم رومیزی 1402 را به صورت عمده در ایران امروز چک کنید یا با کارشناسان فروش مشورت نمایید.

انواع تقویم رومیزی برای هدیه دادن

انواع تقویم‌های رومیزی که برای هدیه دادن و تبلیغات مورد استفاده قرار می‌گیرند در شکل‌های مختلف، با توجه به کاربردی که ارائه می‌دهند تولید می‌شوند. به‌عنوان مثال تقویم رومیزی فانتزی 1402 که در دفترهای کاری همچون طراحی و دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد با نوع تقویم‌هایی که در ادارات، دانشگاه‌ها و کارخانه‌ها استفاده می‌شود؛ تفاوت دارد. در ادامه به انواع تقویم‌های رومیزی اشاره شده است.

تقویم زیردستی

تقویم‌های رومیزی زیردستی حجم کمی دارند؛ ازاین‌رو برای تبلیغات به‌صرفه‌تر خواهند بود. معمولاً این تقویم‌ها به صورت هفته شمار و در 52 برگ تولید می‌شوند و علاوه بر تاریخ‌های شمسی، قمری و میلادی، شعار، برند و لوگوهای تبلیغاتی را نیز به نمایش می‌گذارند. چاپ تقویم رومیزی 1402 در مدل‌های مختلف زیردستی با پایه‌های چرم، چوب و مقوا می‌تواند از بهترین گزینه‌های تبلیغاتی و هدیه به کارکنان و مشتریان باشد؛ چرا که در کنار یادآوری تاریخ، معمولاً محلی برای یادداشت نیز دارند.

تقویم پایه دار

از پرطرف‌دارترین تقویم‌های رومیزی باید به مدل‌های پایه‌دار آن اشاره کرد که به صورت ایستاده بر روی میز قرار می‌گیرند. تقویم رومیزی پایه‌دار در دو نوع پایه سخت و نرم طراحی می‌شود که با توجه به نوع کارایی و همچنین دکوراسیونی که مدنظر دارید؛ می‌توانید آنها را انتخاب کنید. به عنوان مثال انواع تقویم رومیزی فانتزی 1402 در پایه‌های چوبی، چرم و گالینور تولید می‌شوند و علاوه بر شیک بودن، اغلب در طراحی دکوراسیون داخلی شرکت‌ها و میزهای کاری نیز نقش دارند.

تقویم رومیزی اداری

حتماً شما هم انواع تقویم رومیزی اداری را اداره، مدرسه یا دانشگاه خود دیده‌اید که بر روی میز کارکنان آنها قرار گرفته است. این نوع تقویم‌ها به صورت روزشمار و با فضایی برای یادداشت‌های روزانه به چاپ می‌رسند و معمولاً ابعادی 12 در 8.5 دارند.

عوامل تعیین کننده قیمت تقویم رومیزی

معمولاً قیمت انواع رومیزی با توجه به کارایی و مدل‌های آنها با یکدیگر تفاوت دارد. همچنین آنها در بازارهای مختلف با تفاوت قیمت فروخته می‌شوند. ازاین‌رو اگر به دنبال تبلیغاتی ارزان در 1402 هستید؛ از مرکز فروش تقویم رومیزی ایران امروز غافل نشوید. همچنین عوامل مؤثر بر قیمت تقویم‌های رومیزی عبارت‌اند از:

  • نوع تقویم رومیزی
  • نوع پایه تقویم و آستر آن
  • ابعاد تقویم رومیزی
  • جنس کاغذ و تعداد صفحات تقویم
  • طراحی گرافیکی صفحات و پایه تقویم
  • تعداد تیراژ و نوع چاپ تقویم

مزایای خرید آنلاین تقویم رومیزی

اگر به دنبال چاپ تقویم رومیزی 1402 برای تبلیغات شرکت خود هستید؛ می‌توانید انواع آن را به صورت عمده و بدون واسطه از مرکز فروش‌ معتبر تهیه کنید. همچنین خرید آنلاین به شما این امکان را می‌دهد تا به انواع طرح‌ها دسترسی داشته باشید یا نوع اختصاصی خود را سفارش دهید و با قیمتی مناسب به چاپ برسانید. ایران امروز یکی از بهترین مراکز چاپ تقویم‌های رومیزی و سررسید 1402 تبلیغاتی است که با کمترین هزینه، بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار می‌دهد.

نقش چاپ تقویم رومیزی 1402 در تبلیغات شرکتی

مسلماً زمانی که شما هم در حین کار، برای چک کردن تاریخ یا ترتیب یک قرار ملاقات، به یک تقویم رومیزی که به آن به راحتی دسترسی داشته باشید؛ نیاز داشته‌اید. این نوع تقویم‌ها که فیزیکی هستند؛ به راحتی در اختیار شخص قرار گرفته و در طول روز چندین بار مورد توجه او قرار می‌گیرند. حال تصور کنید که بر روی این تقویم‌ها شعار و لوگو برند شما نیز درج شده باشد و به طور مداوم برای شخص قابل مشاهده باشد. ازاین‌رو برند، خدمات و ویژگی‌های شما به فرد یادآوری می‌شود و آگاهی از کمپانی شما را بالا می‌برد. پس اگر می‌خواهید در چشم مشتری یا دیگر رقبای خود بدرخشید؛ از چاپ تقویم رومیزی 1402 غافل نشوید و با کمترین هزینه، مؤثرترین تبلیغات را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *