سررسید و سالنامه / سررسید 1402 (راهنمای خریدبرای یه تبلیغات موثر)

 

سررسیدها هدایای تبلیغاتی بسیار مناسبی برای مشتریان شما به حساب می‌آیند. اگر شما صاحب یک شرکت هستید و قصد دارید خود را به نحوی مطلوب به مشتریانتان معرفی کنید. تهیه انواع سررسید 1402 و هدیه دادن آن به مشتریان راهکار مؤثری برای دستیابی به این هدف خواهد بود. از آنجایی که سررسیدها در طول یک سال و به طور روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرند با استفاده از آنها می‌توانید برند خود را به صورت پیوسته به مشتریان یادآوری کنید. برای تهیه انواع سررسید سال جدید کافی است با مؤسسه ایران امروز تماس حاصل نمایید. در این فرصت می‌توانید اطلاعات مفیدی را در مورد انواع سررسید و نکات مهم برای خرید این محصولات به دست آورید.

سررسید 1401 - ایران امروز

انواع سررسید 1402

سررسید به دفاتر یادداشت روزانه‌ای گفته می‌شود که تاریخ‌ها و رویدادهای مهم سال در آنها درج می‌شود. این محصولات که در مدل‌های متنوعی تولید می‌شوند قادرند اطلاعات بسیار خوبی را راجع به شرکت‌ها و محصولات و خدمات آنها در اختیار مشتریان قرار دهند.

سررسیدها از جنبه‌های مختلف با هم تفاوت دارند. به طور مثال آنها را می‌توان بر اساس تاریخ به انواع سررسید روزشمار، هفته شمار و… دسته بندی کرد. از جمله عواملی که باعث ایجاد تفاوت بین سررسیدها می‌شود اندازه سررسید است. سررسید سال جدید از نظر اندازه به انواع زیر تقسیم بندی می‌شود:

 • سررسید وزیری
 • سررسید جیبی
 • سررسید پالتویی
 • سررسید رحلی
 • سررسید رقعی
 • سررسید خشتی
 • سررسید اروپایی

آشنایی با اقسام سررسید سال 1402

در این بخش با اندازه‌های مختلف سررسید سال 1402 آشنا خواهید شد که عبارت‌اند از:

 1. سررسید وزیری 1402

سررسیدهای وزیری پرفروش‌ترین و پرطرف‌دارترین محصولاتی هستند که در بازار سررسید به چشم می‌خورد. ابعاد این نوع از سررسیدها ۱۶.۵×۲۳ سانتیمتر است. از جمله ویژگی‌های سررسید وزیری آن است که محصولی جادار بوده و برای یادداشت روزانه مناسب است.

 1. سررسید جیبی 1402

این نوع سررسید همان طور که از نامش پیداست در اندازه‌هایی تولید می‌شود که بتوان آن را داخل جیب و کیف جا داد. ابعاد سررسید 1402 جیبی ۱٠×۱۴.۵ سانتیمتر است. اگر بخواهید سررسیدی تهیه کنید که همیشه همراهتان باشد سررسید جیبی بهترین گزینه برای رفع نیازتان خواهد بود. به کمک این نوع سررسید می‌توانید هر جا بودید از تاریخ‌ها باخبر شده و یادداشت‌های مورد نظرتان را در سررسیدتان انجام دهید.

 1. سررسید پالتویی 1402

سررسید پالتویی هم یکی دیگر از انواع سررسید سال 1402 است. ابعاد سررسید پالتویی نسبت به دیگر انواع سررسید کوچک‌تر است. به همین دلیل بسیار راحت در جیب و کیف جا گرفته و حملش کار آسانی است. توجه داشته باشید که سررسیدهای پالتویی فضای محدودتری را برای یادداشت کردن برای شما ایجاد می‌کنند؛ بنابراین این سایز از سررسید 1402 را تنها می‌توانید برای دیدن تاریخ‌ها و انجام یادداشت‌های مختصر استفاده کنید.

به علت آن که ابعاد سررسید پالتویی کوچک‌تر است قیمت این محصول در مقایسه با سررسیدهای دیگر پایین‌تر است. در نتیجه اگر شما بخواهید بودجه کمی را به خرید سررسید اختصاص دهید می‌توانید تعداد زیادی از سررسیدهای پالتویی را به عنوان هدایای تبلیغاتی خریداری کنید.

 1. سررسید رحلی 1402

سررسید رحلی در ابعاد تقریبی ۲۱×۲۸ سانتیمتر به تولید می‌رسد. در واقع اندازه سررسیدهای رحلی نزدیک به سایز برگه A4 است. به دلیل آن که سررسید رحلی ابعاد بزرگی دارد و قیمت خریدش هم بالاست کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 1. سررسید رقعی 1402

ابعاد سررسید رقعی ۱۵×۲۱ سانتیمتر یعنی حدوداً به اندازه کاغذ A5 است. این نوع از سررسیدها خوش دست تر از سررسیدهای وزیری هستند.

 1. سررسید خشتی 1402

سررسید خشتی نوع دیگری از سررسید 1402 است که به شکل مربع تولید می‌شود. ابعاد پیش فرض سررسید خشتی تنوع زیادی دارد. با این حال در اغلب اوقات سررسیدهای خشتی در سایزهای ۱۶×۱۶ و ۱۷×۱۷ سانتیمتر به دست شما می‌رسد. معمولاً تولید سررسید خشتی در تیراژ بالا و به شکل اختصاصی صورت می‌گیرد. قیمت سررسیدهای خشتی زیاد است و طراحی محتوای صفحه آنها نیز دشوار است. به همین جهت محصول چندان محبوبی به شمار نمی‌رود.

 1. سررسید اروپایی 1402

سررسیدهای اروپایی ابعاد مناسبی دارند. خوش دست بودن قطع سررسید اروپایی موجب شده است مورد توجه بسیاری از افراد قرار گیرد. اندازه این سررسید متغیر بوده و ابعاد آن ۱٠×۱۴ تا تقریباً ۱۲×۲۱ سانتیمتر است.

نکات مهم که قبل از سفارش بهتر توجه کنید

سررسید 1401 ارزان - ایران امروز

زمانی که می‌خواهید محصولاتی را از بین مدل‌های مختلف سررسید سال جدید انتخاب کنید لازم است به یکسری نکات توجه داشته باشید. نکات مهم در سفارش و خرید انواع سررسید شامل موارد زیر می‌شود:

 1. به جلد سررسید دقت کنید.

جلد یک سررسید کیفیت کلی آن را نشان می‌دهد. هنگام تهیه سررسید خوب است به مرغوب بودن جلد آن توجه کنید. سررسیدها جلدهای متنوعی دارند مانند چرم طبیعی و مصنوعی، ترمو، سلفون، گالینگور و… در این بین سررسیدهایی با جلد سلفون، چرم مصنوعی و ترمو جزو پرطرف‌دارترین سررسیدها به شمار می‌روند.

اگر قصد خرید سررسید 1402 ارزان قیمت را داشته باشید سررسید با جلد سلفونی انتخاب مناسبی برای تهیه محصول مورد نیازتان است. علاوه بر این چنانچه بخواهید لوگو، شعار تبلیغاتی و… را روی جلد سررسیدتان حک کنید جلد سلفونی برای تأمین نیاز شما مطلوب خواهد بود. برای آن که هنگام خرید سررسید 1402 بتوانید به خوبی تصمیم گیری کنید بهتر است با انواع جلد سررسید و ویژگی‌های آنها بیشتر آشنا شوید.

 1. به کیفیت کاغذ سررسید توجه داشته باشید.

کاغذهایی که برای تولید انواع سررسید به کار می‌روند در رنگ‌های سفید و کرم عرضه می‌شوند. معمولاً قیمت کاغذهای کرم در مقایسه با کاغذهای سفید بالاتر است. با توجه به این موضوع هنگام انتخاب و خرید سررسید می‌توانید متناسب با میزان بودجه‌تان مدل‌های گوناگونی از سررسید را با کاغذهای سفیدرنگ یا کرم رنگ از بازار تهیه کنید.

بهترین و باکیفیت‌ترین کاغذهایی که در تولید انواع سررسید مورد استفاده قرار می‌گیرد کاغذهای ۷۰ گرم اندونزی هستند. کاغذ ۷۰ گرم اندونزی از ضخامت کافی برخوردار است و به سادگی پرپر یا دچار پارگی نمی‌شود.

 1. نوع صحافی سررسید را بررسی کنید.

برای صحافی سررسید از روش‌های گوناگونی استفاده می‌شود. صحافی چسبی، ته دوخت، کلاسوری و فنری از جمله انواع صحافی سررسید هستند. صحافی ته دوخت قادر است بالاترین دوام را برای انواع سررسید به ارمغان بیاورد؛ بنابراین اگر قصد خرید سررسید باکیفیتی را دارید که صفحات آن با گذشت زمان از یکدیگر جدا نشوند باید محصولاتی با صحافی ته دوخت را سفارش دهید.

فروش مدل‌های متنوع سررسید 1402

سررسید سال جدید - ایران امروز

شرکت‌هایی که در فکر خرید هدایای تبلیغاتی هستند باید حجم زیادی از انواع سررسید را برای تأمین نیازشان خریداری کنند. فروش عمده انواع سررسید می‌تواند نیاز این مشتریان را به شکلی رضایت بخش پاسخگو باشد. در حقیقت عرضه سررسیدهای 1402 به قیمت عمده فرصت باارزشی است که برای تهیه مدل‌های متنوع سررسید در دسترس متقاضیان قرار گرفته است.

شما برای آشنایی با بهترین و جدیدترین سررسیدهای سال 1402 می‌توانید با مؤسسه چاپ و تبلیغات ایران امروز در ارتباط باشید. ایران امروز در خدمت مشتریانی است که قصد سفارش انواع سررسید به صورت عمده را دارند. با خرید مدل‌های جذاب و مشتری پسندی از انواع سررسید وزیری، جیبی، پالتویی، اروپایی و… از این مؤسسه می‌توانید صرفه جویی قابل توجهی در هزینه‌های خرید سررسید 1402 به عمل بیاورید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *