اطلاعات سـررسید و سـالنامه

سررسید ارگانایزر چیست؟!

سررسید ارگانایزر ایران امروز
اطلاعات سـررسید و سـالنامه / سررسید ارگانایزر چیست؟!

 

سررسید ارگانایزر ایران امروز

سررسیدها را می‌توان در مدل‌های گوناگونی از بازار تهیه کرد. سررسید ارگانایزر یکی از انتخاب‌های خوبی است که برای خرید سررسید در دسترس شما قرار دارد. مؤسسه چاپ و تبلیغات ایران امروز انواع مختلفی از این محصول را با توجه به تقاضای شما به بازار ارائه می‌دهد. اگر علاقه‌مندید آشنایی بیشتری با سررسیدهای ارگانایزر پیدا کنید خوب است تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

سررسید ارگانایزر چیست؟

سررسید ارگانایزر از جمله انواع سررسیدهایی است که می‌توان آنها را از بازار فروش هدایای تبلیغاتی تهیه کرد. این محصول با نام‌های متنوعی همچون سررسید مدیریتی، سررسید مدیران، سررسید سازمانی و سررسید کلاسوری هم شناخته می‌شود.

سررسیدهای ارگانایزر از نظر جلد و صحافی با سایر سررسیدهایی که در بازار وجود دارد متفاوت‌اند. جلد این نوع از سررسیدها را از انواع چرم مرغوب می‌سازند. برای تولید صفحات آنها هم از کاغذهای کرم یا سفید اعلا استفاده می‌کنند.

سررسیدهای کلاسوری به نسبت قیمت بالاتری داشته و در جعبه‌های لاکچری قابل ارائه هستند. این محصولات در ابعاد ۱۸×۲۵ سانتیمتر به تولید می‌رسند. شاید سررسید سازمانی نسبت به جلدی که برای آن استفاده می‌شود به نظر بزرگ بیاید اما داخل آن به اندازه سالنامه‌های وزیری است.

ناگفته نماند سررسیدهای ارگانایزر این قابلیت را دارند که جای وسایل مختلف همچون لوازم‌التحریر و ماشین حساب در آنها تعبیه شود. از آنجایی که برگه‌های این محصولات به صورت کلاسوری تولید می‌شود می‌توان آنها را به راحتی تعویض کرد. در واقع جلد سررسید ارگانایزر قابلیت استفاده برای سال‌های بعد را هم دارد. بسته شدن این سررسیدها هم توسط مگنت، کش و قفل انجام می‌شود.

آشنایی با خصوصیات سررسید کلاسوری

عوامل گوناگونی موجب می‌شود سررسید کلاسوری به عنوان یک محصول شیک و جذاب در بازار عرضه شود. در این بخش راجع به سه مورد از خصوصیات سررسیدهای ارگانایزر صحبت می‌کنیم که عبارت‌اند از:

  • جلد
  • لت رنگی
  • جعبه

جلد سررسید کلاسوری

در تولید سررسیدهای ارگانایزر برای جلد آنها مگنت یا قفل به کار می‌رود. استفاده از چنین مواردی در تولید سررسید کلاسوری آن را زیباتر می‌کند. بیشتر سررسیدهای ارگانایزری که در بازار موجود است دارای جلد ترمو هستند. جلد ترمو از داغی‌پذیری زیادی برخوردار است. به همین خاطر استفاده از آن در تولید انواع سررسید ارگانایزر موجب می‌شود سررسید شما جلوه بیشتری داشته و زیباتر و شکیل‌تر شود.

لت رنگی سررسید کلاسوری

شما برای تهیه یک سررسید مدیریتی شیک و زیبا می‌توانید طراحی‌های مورد نظر خود را در آن اعمال کنید. به طور مثال می‌توان طرح‌های چشم‌نوازی از طبیعت یا طرح‌های جالبی از اماکن تاریخی را برای آن به کار برد. لت‌های گلاسه رنگی که دارای گرماژ بالایی هستند در تولید مدل‌های متنوع سررسید مدیریتی مورد توجه قرار دارند.

جعبه سررسید کلاسوری

سررسیدهای ارگانایزر نیاز شما به خرید هدایای تبلیغاتی شرکتتان را به خوبی برطرف می‌کنند. شما می‌توانید مدل‌های مختلف آنها را همراه با اقلام دیگر داخل جعبه قرار داده و به مخاطبان خود هدیه دهید. بسته‌بندی‌ها و جعبه‌هایی که برای سررسیدهای مدیریتی به کار می‌روند بسیار جذاب و لاکچری هستند. استفاده از چنین چیزهایی برای دادن هدیه تبلیغاتی موجب می‌شود بتوانید تأثیرات پررنگ‌تری در ذهن مخاطبان خود بگذارید.

کاغذهای مورد استفاده در تولید سررسید مدیران

انواع کاغذها را می‌توان در تولید سررسید ارگانایزر یا مدیران استفاده کرد. کاغذهای سفید متداول‌ترین کاغذهایی هستند که در تولید سررسیدها به کار می‌روند. معمولاً برای تولید محصول از کاغذهای ۷۰ گرم استفاده می‌کنند.

کاغذ گلاسه یکی دیگر از کاغذهای مورد استفاده در تهیه سررسید ارگانایزر است. معمولاً زمانی که قرار است لت‌های رنگی ابتدای یک سررسید تهیه شوند این نوع کاغذ به کار می‌رود. البته با توجه به این که مخاطبان چه نوع سلایقی داشته باشند امکان اعمال تغییرات وجود دارد. در صورت تمایل می‌توان کاغذهای تحریر را جایگزین کاغذهای گلاسه کرد.

کاغذهای کرم را هم باید به عنوان یکی از کاغذهای مورد استفاده در سررسیدهای مدیریتی نام برد. کاغذ کرم از دو کشور چین و اندونزی خریداری می‌شود. زمانی که کاغذ کرم در تولید سررسید به کار می‌رود این محصول ظاهر شیک‌تری به خود می‌گیرد.

لازم به ذکر است کاغذ کرم اندونزی از جمله باکیفیت‌ترین کاغذها به شمار می‌رود. میزان کیفیت این کاغذها در مقایسه با کاغذهای چینی بالاتر است. تفاوت بین این دو نوع کاغذ کرم را می‌توان با لمس کردنشان نیز متوجه شد.

سفارش انواع سررسید ارگانایزر

سفارش انواع سررسید ارگانایزر ایران امروز

شما این فرصت را در اختیار دارید که سررسیدهای ارگانایزر مورد نیاز خود را به شکل اختصاصی طراحی و تهیه کنید. این محصولات قادرند شرکت یا سازمان شما را به بهترین نحو به دیگران معرفی کنند. همچنین هدیه مناسبی برای کارمندان شما هستند.

سررسیدهای ارگانایزر در جعبه‌های نفیس به مشتریان و کارمندان شما اهدا می‌شوند. به همین دلیل هدایای تبلیغاتی بسیار مناسبی به حساب می‌آیند. شما می‌توانید نظر کارمندان و مشتریان خود را با اهدای بهترین مدل‌های سررسید ارگانایزر جلب کنید.

تهیه سررسید مدیران امکان بهره‌مندی از تقویم و یادداشت به صورت هم‌زمان را برای شما فراهم می‌کند. در واقع یکی از بهترین مزیت‌هایی که باید برای سررسیدهای مدیران بیان کنیم وجود هم‌زمان چند نوع امکانات در آنهاست. این محصولات در قسمت جلدشان فضاهای مخصوصی برای برگه‌های یادداشت، لوازم اداری و کارت ویزیت دارند. شما در صورت تمایل می‌توانید نام یا لوگوی شرکت خود را روی سررسیدتان درج کنید. این کار از طریق لیزر و داغکوب انجام می‌شود.

طراحی و چاپ سررسید ارگانایزر با توجه به نوع نیاز و سلیقه شما به صورت اختصاصی قابل انجام است. به همین خاطر شما می‌توانید خدمات معمولی را که جهت تولید سررسیدها ارائه می‌شود طبق سفارشتان تغییر دهید. به طور مثال می‌توان صفحات داخل سررسید ارگانایزر را بر اساس چیزی که مد نظر شماست طراحی کرد. شما این امکان را دارید که حتی تغییراتی را در خط‌های سررسید مورد نیاز خود هم اعمال کنید.

مرکز عرضه‌کننده سررسید مدیریتی بنا به درخواست شما لوگوی شرکتتان را در صفحات سررسید ارگانایزر درج می‌کند. ممکن است دوست داشته باشید متن‌ها یا شعارهایی را به دلخواه در صفحات سررسید به کار ببرید. شاید هم جزو آن دسته از کسانی باشید که به استفاده از اشعار زیبا در برگه‌های سررسید علاقه‌مندند. تمامی این موارد از طریق سفارش اختصاصی سررسید کلاسوری در دسترس شما قرار دارد.

فرصت دیگری که شما برای اختصاصی کردن سررسید مورد نیازتان در اختیار دارید لت‌گذاری آن به صورت دلخواه است. در واقع تعداد لت‌هایی که برای یک سررسید ارگانایزر در نظر گرفته می‌شود با توجه به درخواست شما قابل افزایش یا کاهش است.

مطالبی که در این بخش بیان شد چند مورد از خدماتی هستند که جهت تولید سررسیدهای اختصاصی می‌توانید از آنها بهره‌مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به نحوه سفارش سررسیدهای ارگانایزر اختصاصی بهتر است با مرکز عرضه‌کننده این محصولات در ارتباط باشید.

فروش عمده سررسید ارگانایزر

امکان دارد شما بخواهید محصولات خوب و باکیفیتی را برای انجام تبلیغات و دادن هدایای تبلیغاتی به مخاطبان خود تهیه کنید. در چنین حالتی سررسیدهای ارگانایزر یکی از بهترین گزینه‌ها برای رفع نیاز شما خواهند بود. این نوع از سررسیدها امکانات متنوعی را در خود جای می‌دهند نظیر جای مخصوص خودکار، جای تبلت و…

قیمت سررسیدهای ارگانایزر نسبتاً بالاست. با این وجود شما می‌توانید این محصولات را به نحوی تهیه کنید که قیمت سررسید برایتان ارزان‌تر تمام شود. سفارش و خرید عمده سررسیدهای ارگانایزر نقش بسیار مهمی در کاهش قیمت آنها دارد.

بر این اساس اگر در این فکر هستید که قیمت سررسید ارگانایزر را به نفع خود کاهش دهید تهیه این محصول به صورت عمده پاسخگوی نیازتان خواهد بود. مؤسسه ایران امروز که یکی از مراکز فعال در زمینه چاپ و تبلیغات است مدل‌های جدید و مشتری­پسندی از انواع سررسیدهای ارگانایزر 1402 را به متقاضیان عرضه می‌کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از بلاگ موسسه ایران امروز دیدن نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *