اطلاعات سـررسید و سـالنامه

سررسید ارزان و اقتصادی را از کجا بخرم؟

سررسید ارزان و اقتصادی
اطلاعات سـررسید و سـالنامه / سررسید ارزان و اقتصادی را از کجا بخرم؟

 

سررسید ارزان و اقتصادی

سررسید را به عنوان یکی از پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی در شرکت‌ها می‌شناسند که در مدت زمان‌های مشخص به ویژه هنگام سال نو، مجموعه‌ها از آن استفاده می‌کنند. مجموعه‌های بزرگ و کوچک به دنبال چاپ سررسید ارزان و مقرون به صرفه هستند، زیرا این محصول را عمدتاً شرکت‌ها و هلدینگ‌ها در تعداد بالایی سفارش می‌دهند. مجموعه‌ها این هدیه تبلیغاتی را به رسم قدردانی و یادبود به مشتریان خود تقدیم می‌کنند. طراحی و تولید این محصول در تیراژهای متفاوت برای کمپانی‌های متفاوتی توسط ایران امروز به صورت عمده انجام می‌شود. کیفیت و قیمت مناسب دو مورد همیشگی هستند که مدیران تبلیغاتی شرکت‌ها برای تهیه این محصول به دنبال آن هستند.

چاپ سررسید ارزان می‌تواند با توجه به سلیقه مشتری انجام شود که هر شرکت یا هلدینگ با توجه به زمینه فعالیت و نوع مشتریان خود این محصول را سفارش می‌دهد. تفاوت در چاپ سررسید می‌تواند در جلد سررسید، صفحات داخلی سررسید، شیرازه و روبان آن باشد. این بخش‌ها را می‌توان از بخش‌های اصلی یک سررسید دانست که با توجه به سفارش مشتری متفاوت است. در نظر داشته باشید که شما به عنوان مدیر یک شرکت یا مسئول روابط عمومی یا تبلیغات شرکت، این محصول را به عنوان یک هدیه برای مشتری خود انتخاب می‌کنید. کیفیت طراحی و تولید و البته شکل ظاهری سررسید در این مقوله حائز اهمیت است. برای سفارش و چاپ سررسید تبلیغاتی و اختصاصی می‌توانید از طریق فروشگاه ایران امروز اقدام نمایید.

انواع جلد سررسید

انواع جلد سررسید ایران امروز

سررسیدها جلدهای مختلفی دارند که با توجه به سفارش مشتری در تولید این محصول استفاده می‌شود. این فاکتور در چاپ سررسید بسیار مهم است که با توجه به جنس آن، قیمت محصول متفاوت می‌شود. هر کدام از این جنس‌ها ویژگی‌های مخصوص خود را دارند که بر روی قیمت گذاری نهایی یک سررسید مؤثر است. در ادامه به چندین جلد متفاوت با ویژگی‌های آن‌ها اشاره می‌کنیم که شما می‌توانید برای چاپ سررسید اختصاصی ارزان و البته تبلیغاتی از آن‌ها استفاده کنید.

 • گالینگور: این نوع جلد به عنوان جلد سخت شناخته می‌شود که از مقواهایی با ضخامت بالا و یا کاغذهای چند لایه تهیه می‌شود. البته در جلدهای گالینگور نیز از پارچه استفاده می‌کنند. این نوع جلد بیشتر برای سررسیدهایی با قطرهای بالا استفاده می‌شود که مشتریان خاص خود را دارد. دوام و طول عمر این نوع جلدها بسیار زیاد است و مقاومت خوبی در برابر عوامل محیطی دارد.
 • چرم طبیعی: این یکی از جلدهایی است که عمر طولانی مدت دارد و قیمت آن نیز بالا است. این نوع جلد را در سفارش خاص و نفیس استفاده می‌کنند. بسیاری از شرکت‌ها همچنان به دلیل زیبایی که جلدهای چرمی دارند از آن‌ها استفاده می‌کنند و باید گفت این محصول طرف‌داران خاص خود را دارد.
 • جنس‌های مختلف
 • چرم مصنوعی: چرم مصنوعی یکی دیگر از متریال‌هایی است که برای این محصول استفاده می‌شود. این نوع جلد از نظر ظاهری شباهت‌هایی با چرم طبیعی دارد که البته این محصول از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است. در نظر داشته باشید که تنوع رنگی این جلد از چرم طبیعی به مراتب بیشتر است. نکته‌ای که در مورد جلدهایی با چرم مصنوعی وجود دارد، این است که این نوع جلد به مراتب از جنس‌های دیگر به جز چرم طبیعی گران‌تر است.
 • ترمو: یکی دیگر از انواع جنس‌هایی که برای چاپ سررسید مورد استفاده قرار می‌گیرد، ترمو است. ترمو را به عنوان یک چرم مصنوعی می‌شناسند که از چرم‌های دیگر ضخامت کمتری دارد و کیفیت آن نسبت به جنسی که دارد به مراتب بیشتر است. ترمو را به علت اینکه با حرارت دادن جلوه بسیار زیبایی به خود می‌گیرد، در چاپ سررسیدهای نفیس مورد استفاده قرار می‌دهند. ترمو برای چاپ سررسید تبلیغاتی می‌تواند یک گزینه مناسب باشد.

جلد سررسید ایران امروز

 • سلفون: سلفون را از مقرون به صرفه ترین جنس‌های جلد سررسید می‌دانند که در طراحی و تولید بسیاری از سررسیدها استفاده می‌شود. جلد سلفونی به این صورت طراحی می‌شود که از یک کاغذ به عنوان متریال کار استفاده می‌کنند و طراحی‌های مورد نظر مشتری را بر روی آن انجام می‌دهند و پوشش آن را از یک روکش سلفونی قرار می‌دهند. این کاغذ با سلفون به عنوان جلد یک سررسید می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. در چاپ سررسید ارزان می‌توانید از این نوع جلد استفاده کنید. قابلیت ایجاد کردن طرح‌های متنوع بر روی این جلدها باعث می‌شود که به صورت گسترده‌ای استفاده شوند.
 • جیر: جیر نوعی مخمل است که زیبایی خود را دارد و سطح آن با پرزهایی پوشیده شده است. تراکم این پرزها خیلی بالا نیست و اصولاً از آن در جلدهای کوچک‌تر استفاده می‌کنند. این متریال در رنگ‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شود که در طراحی و تولید بسیاری از سررسیدهای تبلیغاتی استفاده می‌شود.
 • اشبالت: یکی دیگر از متریال‌هایی که برای جلد سررسید مورد استفاده قرار می‌گیرد، اشبالت است. این متریال شباهت‌هایی از نظر ظاهری با جیر دارد، با این تفاوت که تراکم پرزها در اشبالت بسیار بیشتر است. از طرفی مقاومت این جنس نیز بیشتر می‌باشد.

این متریال‌ها، تنها تعدادی از جنس‌هایی هستند که برای جلد یک سررسید مورد استفاده قرار می‌گیرد. جلد سررسید از آن نظر حائز اهمیت است که ظاهر این محصول را پوشش می‌دهد و فرد ابتدا این مورد را مشاهده می‌کند.

این نکات را در سفارش یک سررسید تبلیغاتی در نظر داشته باشید

سررسید تبلیغاتی ایران امروز

 • با توجه به بودجه مالی که مدیر شرکت به منظور چاپ سررسید ارزان در نظر گرفته است چندین مدل و طرح را بررسی نمایید و در این میان بهترین را انتخاب کنید.
 • سررسیدها را اصولاً در مناسبت‌های مختلف به مشتریان هدیه می‌دهند، سعی کنید برای مناسبت خاصی که در نظر دارید، این محصول را کمی قبل‌تر سفارش دهید.
 • با توجه به نوع کسب و کار خود، سررسید سفارش دهید. برای کسب و کارهای متفاوت می‌توان طراحی‌های متنوعی بر روی جلد ظاهری و ورق‌های آن انجام داد.
 • سایز سررسید را با توجه به نوع مشتریان خود با ویژگی‌های متفاوت انتخاب کنید. برای مثال سعی کنید اگر مشتریان کسب و کار شما اقشار جوان هستند از سایزهای رقعی استفاده کنید.
 • از کارشناس مجموعه کمک بخواهید تا با تجربه او یک سررسید خاص و یونیک طراحی و تولید کنید.
 • برند و یا لوگوی خود را بر روی این محصول حک کنید. با این کار مشتری در هر زمانی که سررسید را مشاهده کند، برند شما را به خاطر خواهد آورد، از طرفی ناخودآگاه تبلیغات انجام می‌دهید.
 • برند شرکت، هویت آن است. زمانی که آن را بر روی سررسید حک می‌کنید این محصول را اختصاصی کرده‌اید که به معرفی مجموعه شما می‌پردازد. ظرافت و دقت در طراحی و تولید این محصول می‌تواند نظر مشتریانی را که حتی هنوز با مجموعه شما آشنا نیستند، جلب کند.
 • ایران امروز پذیرای سفارشات شما به صورت عمده است و این محصول را با کیفیت و قیمتی مناسب به شما عرضه می‌کند. برای چاپ سررسید ارزان و اطلاعات کلی می‌توانید با کارشناسان مربوطه نیز تماس حاصل نمایید.
 • اگر می‌خواهید یک محصول کاملاً اختصاصی سفارش دهید، باید زمان بیشتری برای این کار در نظر بگیرید.
 • کیفیت جلد، کیفیت صحافی، کیفیت چاپ و … همگی از عواملی هستند که در تولید یک سررسید مناسب می‌توانند نقش مهمی داشته باشند.

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *