اطلاعات تقـویم رومیزی

راهنمای خرید تقویم رومیزی 1402

راهنمای خرید تقویم رومیزی

یکی از مهم‌ترین ابزارها برای پیگیری و اطلاع از تاریخ و مناسبت‌های مهم در طول سال، انواع تقویم رومیزی است. این تقویم‌ها امروزه با تنوع طرحی بسیار بالایی ساخته می‌شوند که قابلیت استفاده روی میزهای گوناگون را دارند. در ادامه به بررسی مواردی که هنگام خرید این تقویم‌ها باید مورد توجه قرار گیرند، می‌پردازیم.

راهنمای خرید تقویم رومیزی

دسته بندی‌های مختلف در خرید تقویم رومیزی 1402

انواع تقویم رومیزی علاوه بر اینکه ابزاری برای کسب اطلاعات لازم از تاریخ و مناسبت روز به شمار می‌آید، یک ابزار تبلیغاتی بسیار کاربردی نیز است. بسیاری از افراد و شرکت‌هایی که به دنبال گسترش فعالیت و کسب و کار خود در سال جدید هستند، اقدام به خرید و سفارش چاپ تقویم رومیزی می‌کنند. انواع تقویم‌های رومیزی به صورت کلی در دو دسته بندی عمومی و اختصاصی قرار دارند. هر کدام از این دسته بندی‌های محصولی دارای ویژگی‌های مخصوص به خود بوده و برای گروه‌های مختلف کاربران مورد عرضه می‌شوند.

هنگام خرید تقویم رومیزی 1402، باید کاربر مشخص کند که قصد خرید یا سفارش کدام یک از تقویم‌های رومیزی را دارد. در طراحی و چاپ نمونه‌های عمومی از تصاویر کلی مثل طبیعت، حیوانات، مراکز تاریخی کشور و جهان استفاده می‌شود. این امر باعث می‌شود تا افراد و مراکز مختلف بتوانند این تقویم‌ها را با توجه به سلیقه و شرایط خود تهیه کنند. در نمونه‌های اختصاصی از تصاویر مخصوصی که مشتری یا کاربر درخواست می‌کند، استفاده می‌شود. چاپ عکس‌های مربوط به محصولات و یا خدماتی که ارائه می‌شود را می‌توان در صفحات مختلف تقویم و با توجه به سلیقه و انتخاب مشتری انجام داد.

دلیل کاربرد بالای تقویم‌های رومیزی نسبت به سایر مدل‌ها

میزان سفارش و خرید تقویم رومیزی 1402 نیز مانند سال‌های گذشته بسیار بالاتر از سایر مدل‌های تقویمی است. دلایل بسیار زیادی وجود دارد که باعث کاربرد و استفاده بالای کاربران از این نوع تقویم شده است که از مهم‌ترین آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • استفاده بالای این نوع از تقویم در تمام مکان‌های رسمی و غیر رسمی
  • طراحی تاریخ‌های شمسی، میلادی و قمری در تقویم‌های رومیزی
  • نمایش روزهای یک ماه در یک نگاه بدون ورق زدن سایر برگه‌های تقویم
  • قابلیت نوشتن مناسبت‌های مهم ماه در همان صفحه و در قسمت پایین تقویم
  • ایجاد تنوع در طراحی، ابعاد، نوع پایه، تنوع رنگ و…
  • امکان چاپ تقویم‌های رومیزی عمومی و اختصاصی با توجه به خواسته کاربر
  • یک ابزار تبلیغاتی کاربردی به دلیل قابلیت دید بالای آن برای مخاطب

تنوع ابعاد و پایه در تقویم رومیزی 1402

تقویم رومیزی 1402

یکی از موارد مهمی که هنگام خرید تقویم رومیزی 1402 برای کاربر و مشتری اهمیت دارد، ابعاد محصول و نوع پایه‌ای است که در آن به کار می‌رود. تقویم‌های رومیزی به کمک پایه‌ای که به شکل‌های مختلف در آنها طراحی شده، روی میزهای کار یا مطالعه افراد ثابت نگه داشته می‌شود. در ساخت این پایه‌ها از مواد مختلفی می‌توان استفاده کرد. کاربردی‌ترین موادی که در این پایه‌ها به کار می‌رود، مواد سیلیکونی و چوبی است. انتخاب پایه‌های سیلیکونی نسبت به نمونه‌های چوبی از قیمت‌های به‌صرفه‌تری برخوردارند ولی نمونه‌های چوبی باعث ایجاد ظاهری شیک و مدرن در تقویم‌های رومیزی می‌شوند. انتخاب نوع پایه‌ها در نمونه‌های اختصاصی بر عهده مشتری است.

انتخاب ابعاد نیز هنگام سفارش یا خرید تقویم رومیزی 1402 امکان پذیر است. این تقویم‌ها را می‌توان در اندازه‌های متنوع و با توجه به شرایط استفاده مخاطبان تهیه کرد. انتخاب ابعاد و اندازه مناسب تقویم‌های رومیزی به صورت مستقیم روی کاربردی بودن آنها نیز تأثیرگذار است. تقویم‌های رومیزی نباید بیش از حد بزرگ یا خیلی کوچک طراحی شوند تا بتوان به راحتی روی میزهایی با اندازه‌های مختلف استفاده کرد. در نمونه‌های اختصاصی امکان انتخاب ابعاد تقویم با توجه به شرایط و نیاز کاربر وجود دارد.

زمان مناسب برای سفارش و خرید تقویم رومیزی 1402

با نزدیک شدن به شروع سال جدید، سفارشات برای چاپ و خرید تقویم رومیزی 1402 نیز افزایش می‌یابد. امروزه تعداد افراد و مراکزی که اقدام به سفارش و خرید تقویم‌های رومیزی اختصاصی برای سال جدید را می‌کنند، بیشتر از گذشته شده است. یکی از دلایل این امر، اهمیت و گسترش تبلیغات در دنیای امروزی است. کسانی که به دنبال تقویم‌هایی کاربردی برای تبلیغات کار خود هستند باید به زمان خرید یا ثبت سفارش این محصول توجه لازم را داشته باشند.

بسیاری از مشتریان با نزدیک شدن به آخرین روزهای سال اقدام به خرید یا سفارش چاپ تقویم‌های جدید می‌کنند. در صورتی که دو ماه پایانی سال به عنوان شلوغ‌ترین دوران کاری مراکز چاپ و عرضه تقویم‌ها به شمار می‌آید. به همین دلیل بهتر است مشتریانی که به دنبال چاپ تقویم‌های اختصاصی در تعداد بالا هستند، زمان خرید یا سفارش خود را به روزهای پایانی موکول نکنند. این امر باعث می‌شود تا سفارشات در تایم مورد نظر و با بهترین کیفیت به مشتریان تحویل داده شود.

اهمیت استفاده از تقویم‌های رومیزی در تبلیغات

با توجه به حجم بالای مخاطبان به خرید تقویم رومیزی 1402 نسبت به سایر تقویم‌ها، می‌توان به اهمیت تبلیغات پی برد. تقویم‌های رومیزی به صورت ایستاده روی میزهای مختلف استفاده می‌شوند. این تقویم‌ها که به کمک پایه‌های به کار رفته در آنها حالت ایستاده دارند، همیشه در دید مخاطب قرار می‌گیرند. این امر باعث می‌شود تا استفاده از نام و نشان‌های تبلیغاتی مثل تصاویر و لوگو بتواند تأثیر بالایی روی برندسازی داشته باشد.

یکی از مراکز فعالی که می‌توان برای ثبت سفارش و خرید تقویم رومیزی 1402 در انواع مختلف به آن مراجعه کرد، مجموعه ایران امروز است. این مجموعه شرایط خرید و ثبت سفارش مشتریان را به صورت حضوری و اینترنتی دارد. با مراجعه به فروشگاه‌های ایران امروز در تهران و همچنین سایت اصلی آن، امکان مشاهده تنوع طرح و مدل‌های مختلف تقویم‌ها وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توان به صورت مستقیم با کارشناسان مجموعه ارتباط برقرار کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *