ایران امروز چطور شروع شد؟!

چاپ و تبلیغات ایران امروز

همه چیز از یه کارگاه کوچک صحافی تو سال ۱۳۶۱ شروع شد. این کارگاه توسط بزرگ خاندان، حاج آقا حبیب الله ترابی تو قلب تهران تأسیس شد. اون زمان ها در زمینه تولید دفترچه یادداشت ها برای مدارس و امور تبلیغاتی فعالیت می کرد.

اکثر عمده فروشان بازار حاج آقا ترابی می شناختن و همیشه سفارشاتشون را به حاج آقا می سپردن. رفته رفته به دلیل داشتن قیمت های مناسب و کیفیت بالای دفتر یادداشت ها میزان سفارش ها افزایش پیدا کرد تا جایی که دیگر یک کارگاه کوچک جوابگوی آماده کردن این همه سفارش نبود. به همین خاطر حاج آقا ترابی مجبور شد تا کار خودشا تو کارگاه بزرگ تر با تعداد افراد بیشتر ادامه بده.

گذشتو گذشتو گذشت تا اینکه پسران حاج آقا بزرگ شدن و تصمیم گرفتن که تولیدات پدرشون را خودشون تو بازار به فروش برسونند. این شد که تو سال ۱۳۸۶ اولین فروشگاه ایران امروز افتتاح کردند. طی این سال ها بیشتر مشتریان حضوری این مجموعه و کسبه خود بازار، ایران امروز رو تولید کننده موفقی، تو زمینه دفتر مدارس، سررسید، تقویم و هدایای تبلیغاتی شب عید می‌دانستند.

یکی از دلیلی که فروشگاه ایران امروز در زمینه های چاپ و تبلیغات، تولید سررسید و تقویم، دفتر یادداشت های تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی دیگه و… تونسته در کمترین زمان به موفقیت چشمگیری برسد و تولیدات انبوه داشته باشد، مکان فروشگاه است که در مرکز بورس لوازم التحریر و دفاتر مدارس قرار دارد.

بعد از گذشت یک حدوداً یک دهه فعالیت و استقبال بی نظیر مشتریان، فروشگاه ایران امروز دومین شعبه خودش را در سال ۱۳۹۴ در میدان بهارستان تهران تاسیس و فعالیت تخصصی‌تری در زمینه چاپ و تبلیغات دارد.

شروع کار فروشگاه آنلاین

از آنجایی که سال ها تولید و پخش محصولات فروشگاه ایران امروز به صورت حضوری انجام می شد و این موضوع باعث شده بود تا همه مردم عزیز ایران نتوانند از خدمات ما به راحتی استفاده کنند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا فروشگاه آنلاین ایران امروز به آدرس (irantodayads.com) در تابستان ۱۴۰۰ تأسیس و به تمامی دوستان فعال در همه حوزه های کسب و کار ارائه خدمات داشته باشیم.

امروزه توانسته ایم به لطف خداوند بزرگ، با تجربه کاری بالا به کمک نیرو های متخصص در فروش و مشاوره کارهای صحافی خدمات زیر را ارائه دهید:

  • چاپ انواع بسته‌بندی‌ها
  • هدایای تبلیغاتی
  • سررسید
  • سر رسید اختصاصی
  • انواع تقویم ها
  • ساک دستی

شما می توانید با ثبت سفارش در سایت ایران امروز مستقیم از تولید کنند این حوزه خرید کنید. همیشه یکی از حرکت های اقتصادی تو کسب و کار اینکه بتونید برای خرید خود واسطه ها را حذف کنید.

هر ساله شرکت ها و ارگان های دولتی بزرگی برای حضور در نمایشگاه های داخلی و بین المللی از این خدمات استفاده می کنند و افتخار این را داشتیم که بتوانیم با آن ها در بلندمدت همکاری داشته باشیم.

طی این سال ها خدا رو شکر تونستیم به خیلی از کسب و کار های جدید و نوپا به خصوص فروشگاه های آنلاینی که این روز ها تعدادشان بیشتر و بیشتر شدند کمک کنیم تا با کمترین هزینه از خدمات بسته بندی مناسب برای محصولات و تبلیغاتشون درست استفاده کنند. این موضوع باعث شد تا رشد خیلی چشمگیری داشته باشند و فروش خوبی رو از طریقه کارهای تبلیغاتی تجربه کنند.

مدیران سایت ایران امروز به نام های مهدی و مهران شکیبی فرد از نوه های دختری حاج آقا ترابی هستند که با همان اصالت همیشگی در حال ادامه دادن راه پدربزرگ خود هستند. هم اکنون شما می توانید با خیال آسوده و خیلی راحت سفارش خود را در تولیدی قدیمی و معتبر ایران امروز ثبت کرده و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

این بود درباره تأسیس و نحوه شروع به کار و گسترش مؤسسه چاپ و تبلیغات ایران امروز از ۴۰ سال پیش تا به امروز

موسسه چاپ و تبلیغات ایران امروز تو فضای سوشال مدیا و دنیای فروش آنلاین اسم پر آوازه ای نیست، ولی خیلی ساله که تو فروش حضوری و حوزه چاپ و تبلیغات سابقه طولانی و درخشانی دارد.

تمام انگیزه و سعی مجموعه ما از راه اندازی سایت فروشگاهی مؤسسه چاپ و تبلیغات ایران امروز این بود که همه افراد و شرکت های مختلف از هر جای ایران بتونند خیلی قدرتمند خرید راحت و مطمئنی را که هدف اصلی ایران امروز است را تجربه کنند.

آدرس صفحه ایستاگرام ایران امروز: iran_emrouz

 

گالری تصاویر مجموعه ایران امروز