اطلاعات سـررسید و سـالنامه

چگونه خرید سررسید را با ارزان‌ترین قیمت انجام دهیم؟

خرید سررسید ایران امروز
اطلاعات سـررسید و سـالنامه / چگونه خرید سررسید را با ارزان‌ترین قیمت انجام دهیم؟

 

خرید سررسید با توجه به نتایج بسیار مثبت در زمینه تبلیغات در سال‌های گذشته افزایش چشمگیری داشته است. سررسید در واقع تقویم سالانه است که دارای طرح‌های مختلفی می‌باشد. سررسیدهای مختلف معمولاً در اواخر سال به شرکت‌های تبلیغاتی سفارش داده می‌شوند و به مشتریان عرضه می‌گردند.

خرید سررسید ایران امروز

 خرید سررسید بهتر است از شرکت تبلیغاتی انجام شود، که برای طراحی سالنامه از بهترین طراحی و ترکیب رنگ استفاده کرده باشد. ماندگاری و اثرگذاری تبلیغاتی که در سررسید استفاده می‌شود، بسیار زیاد است. افراد زیادی از این محصول برای یادداشت‌های روزانه استفاده می‌کنند و به صورت مداوم با مطالب داخل سالنامه سرو کار دارند.هر کسب و کاری برای پیشرفت و توسعه کار خود نیاز به معرفی مناسب و قابل قبول دارد. تبلیغات صحیح و استاندارد روش مناسبی برای شناساندن کسب و کارها می‌باشد. به همین دلیل خرید سالنامه و طراحی تبلیغاتی آن بسیار زیاد شده و سالنامه‌هایی با موضوعات متفاوت چاپ می‌گردد.

شرکت‌های تبلیغاتی مانند چاپ و تبلیغات ایران امروز در تمام طول سال به ویژه ایام پایان سال پاسخگوی سفارش‌های صاحبان مشاغل برای چاپ سررسید می‌باشند. این مجموعه دارای تجهیزات و نیروی انسانی مجرب می‌باشد و سفارش‌ها را در بهترین شرایط و  طراحی آماده می‌نماید. 

خرید سررسید لاکچری برای افراد با سلیقه

در زمان خرید سررسید با عناوین مختلفی از این محصول آشنا می‌شوید مانند:

 • سررسید وزیری
 • سررسید جیبی
 • سررسید مدیریتی
 • سررسید قطعی
 • سررسید اروپایی

خرید سررسید لاکچری توسط افراد با سلیقه که از وسایل و سررسیدهای شیک و زیبا استفاده می‌کنند، انجام می‌شود. سررسیدها  علاوه بر داشتن ابعاد و ویژگی‌های استاندارد توانایی  تغییرات  با توجه به سفارش مشتریان را نیز دارند.

مشتریان سررسید لاکچری کسب و کارهایی هستند که نیازمند تبلیغات بسیار شیک و جذاب می‌باشند. اگر برای افراد خاص به دنبال هدایای ویژه‌ای می‌باشید با خرید سررسید لاکچری می‌توانید این نیاز را برطرف نمایید.

برای سفارش و خرید سررسید لاکچری باید به شرکت تبلیغاتی  مراجعه نمایید که دارای امکانات کافی و افرادی ماهر برای طراحی زیبا باشند. موضوعاتی که در سالنامه‌ها وجود دارند قابل تغییر هستند و با توجه به نیاز مشتریان در زمان خرید سررسید لاکچری تغییر می‌کنند.

 به‌وسیله خرید سررسید می‌توانید نام تجاری خود را تبلیغ نمایید. با استفاده از این شرایط می‌توانید با هدیه یک سررسید در کل سال برند مورد نظر خود را تبلیغ نمایید. موضوع تبلیغ و طراحی و رنگ آمیزی در جذب مشتری  بسیار مؤثر است.

علت بالاتر بودن قیمت سررسید لاکچری

سررسید لاکچری به دلیل استفاده از طراحی جذاب و مواد اولیه  گران دارای قیمت بیشتری است. باکیفیت‌ترین مواد با بهترین ایده‌های می‌تواند در ایجاد سالنامه لاکچری تأثیر گذار باشد. خرید سررسید برای مخاطبان مختلف دارای جذابیت‌های متفاوتی است.

 سررسید لاکچری نیز می‌تواند کاملاً ساده باشد و در عین سادگی شیک و عالی باشد. برای خرید انواع سالنامه باید  به نوع سفارش خود دقت کامل را داشته باشید. تنوع سالنامه‌ها  به صورتی است که باید قبل از خرید اطلاعات درستی از آن را داشته باشید  تا سفارش دقیقی برای نیاز خود داشته باشید.

چرا باید جامعه هدف خود را بشناسید؟

اینکه تاکید می‌کنیم جامعه هدف و مشتریان خود را بشناسید، به این دلیل است که تمامی نکات مربوط به چاپ و خرید سررسید را در نظر داشته باشید. زمانی که به صورت دقیق مشتریان خود را بشناسید، می‌توانید نوع قطع، طراحی صفحات داخلی، رنگ سررسید و … را به درستی انتخاب کنید. برای مثال پیشنهاد می‌شود اگر مشتریان مجموعه شما از قشر جوان هستند، از قطع‌های کوچک‌تر استفاده کنید. تجربه ثابت کرده است که این قشر از سررسیدهایی با ابعاد کوچک‌تر بهتر استقبال می‌کنند. با مراجعه به یک چاپخانه معتبر و مشورت با کارشناسان مربوطه می‎توانید ابعاد و اندازه مختلف سررسیدها را بررسی کنید و هر کدام را که مناسب‌تر می‌دانید سفارش دهید. یکی دیگر از مواردی که باید در این مقوله در نظر داشته باشید، نوع چاپ است. چاپ‌ها انواع مختلفی دارند و این بستگی به سلیقه و البته بودجه‌ای دارد که برای تیراژ مورد نظر خود در نظر گرفته‌اید. چاپ گلاسه، چاپ افست، چاپ لیزری و … هر کدام مزایا و ویژگی‌های خاص خود را دارند که شما می‌توانید مناسب‌ترین آن‌ها را انتخاب کنید.

انتخاب نوع چاپ باید با نوع و جنس جلدی که انتخاب می‌کنید، متناسب باشد. برای سررسید می‌توانید از جلدهای متنوعی مانند سلفونی، گالینگور، چرم و … استفاده کنید. این مورد نیز بستگی به سلیقه شما و البته بودجه‌ای دارد که برای این کار در نظر گرفته‌اید. فراموش نکنید جلد سررسیدی که انتخاب می‌کنید، روی طول عمر آن تأثیر بالایی دارد، در نتیجه سعی کنید یک محصول با کیفیت سفارش دهید که به عنوان یک ابزار تبلیغاتی عالی شناخته شود. البته باید در نظر داشت سررسیدها به دلیل اینکه یک سال مورد استفاده قرار می‌گیرند، باید استحکام کافی داشته باشند. انتخاب جلد مناسب در سفارش و خرید سررسید را می‌توان اولین گام دانست.

انتخاب و خرید سررسید 1402 را در زمان تعیین شده انجام دهید

برای خرید سررسید 1402 می‌توانید، از طریق شرکت چاپ و تبلیغات ایران امروز اقدام نمایید. سایت این مجموعه دارای اطلاعات کاملی از انواع سررسیدها است. یکی از اقدامات  بسیار عالی این شرکت، ایجاد بهترین شرایط خرید سررسید 1402 برای مشتریان است.

افراد شاغل و کسانی که برای کسب و کار خود نیاز به سالنامه دارند هم در سال جاری و هم برای خرید سررسید 1402 می‌توانند  از تخفیف‌های ویژه‌ای بهره‌مند شوند. خرید سررسید 1402 پیش از شروع این سال با هماهنگی چاپخانه و تنظیم تقویم طبق استانداردها انجام می‌شود.

انتخاب سررسید مناسب و متناسب با کسب و کار، ویژگی افرادی است که در این حوزه با تجربه می‌باشند. دانش کافی و شناخت از مشاغل، توانایی انتخاب طراحی و رنگ مناسب را ایجاد خواهد نمود. خرید سررسید از راه‌های مختلفی امکان پذیر است و اگر نیاز به یک سالنامه با ابعاد متفاوت داشته باشید می‌توانید از فروشگاه‌های سطح شهر خریداری نمایید.

خرید سررسید اگر برای تبلیغات باشد باید از قبل، سفارش به چاپخانه داده شود و با تعداد مورد نیاز در چاپخانه انجام شود. چاپ و تبلیغات ایران امروز توانایی آماده کردن سررسیدها در زمان مشخص را دارد. هزینه سررسیدها با توجه به تغییراتی که در مواد اولیه ایجاد شده تغییر خواهد کرد.

چگونگی خرید سررسید در قیمت این محصول تأثیرگذار خواهد بود. سالنامه‌هایی که برای شرکت‌ها و به صورت یکجا چاپ می‌گردد دارای قیمت پایین‌تری خواهند بود. اگر به دنبال قیمت سررسید 1402 ارزان هستید می‌توانید تعداد بالای این محصول را سفارش دهید. هر سالنامه‌ای با توجه به تعداد روزهایی که در هر صفحه آن قرار می‌گیرد و نوع جلد و ابعاد کاغذها  دارای تنوع بسیار زیاد است.

بهترین خرید سررسید ارزان به صورت آنلاین

برای خرید سررسید ارزان  باید مکان‌هایی که این محصول را به فروش می‌رسانند را از نظر قیمت مقایسه نمود. برخی از مراکز چاپ کمترین سود را برای خود در نظر می‌گیرند و به همین دلیل ارزان‌ترین سررسید را به دست مشتریان می‌رسانند.

خرید سررسید ارزان از مجموعه‌ای  که دارای سابقه کاری بالایی در چاپ سالنامه است انتظار می‌رود. معمولاً قیمت‌ها در این شرکت‌ها مناسب است و برای مشتریان مقرون به صرفه است. در صورتی افزایش قیمت در سررسیدها به وجود خواهد آمد که مواد اولیه مورد استفاده ضروری دارای افزایش قیمت شود.

 برای تولید سررسید علاوه بر داشتن طراح و افرادی برای انجام کارهای گرافیکی به دستگاه‌های متعدد مانند چاپ دیجیتال، چاپ افست و یا لیتوگرافی نیز وجود دارد. با توجه به نوع سررسید استفاده از دستگاه‌ها متفاوت خواهد بود و بنابراین در قیمت تاثیرگذار خواهد بود.

یکی از روش‌های خرید سررسید ارزان، خرید آنلاین از مجموعه چاپ ایران امروز است. در این روش هزینه تهیه سررسید شرکت‌ها کمتر است و اغلب کارها به صورت آنلاین انجام می‌شود. هزینه‌ها در روش خرید آنلاین به شدت کاهش می‌یابد.

تفاوت قیمت‌ها در سررسیدها با توجه به نوع این  محصول است. برخی از سررسیدها دارای طراحی و چاپ بسیار ویژه و اختصاصی هستند بنابراین قیمت آنها بسیار بیشتر است. ولی با وجود نکات گفته شده به صورت کلی قیمت‌های برخی از چاپ خانه‌ها برای عرضه سررسید کمتر از موارد مشابه است.

برای خرید سررسید ارزان و استفاده آن در انواع کسب و کارها می‌توانید به صورت عمده و با تعداد بالا این محصولات را سفارش بدهید. تیراژ بالای سالنامه برای یک شرکت، پرداخت هزینه را به حداقل خواهد رساند.

خرید سررسید وزیری با برترین کیفیت

خرید سررسید وزیری برای افرادی که یادداشت‌های روزانه زیادی دارند بسیار کاربردی است زیرا ابعاد آنها بزرگ است. معمولاً این نوع از سالنامه را برای جابه‌جایی استفاده نمی‌کنند و  معمولاً بر روی میز کار قرار می‌گیرند.

در زمان خرید سررسید وزیری باید به این نکته توجه داشته باشید که به دلیل  مواد اولیه بیشتری که در آن بکار رفته قیمت  بیشتری خواهد داشت. کاغذ کرم در این سررسید استفاده می‌شود و دارای مزیت‌های زیادی است. این نوع کاغذ معمولاً در این سالنامه بکار می‌رود.

این سررسید نیز مانند سالنامه‌های دیگر با ابعاد بزرگ برای تبلیغات، فضای مناسبی دارد و در بین صفحات تقویم برگه‌هایی با جنس متفاوت  قرار می‌گیرد. زمانی که سفارش با تعداد بالا از سررسید را داشته باشید باید دقت داشته باشید که چه نوع کاغذ با چه تعدادی در سالنامه استفاده می‌شود زیرا در قیمت به صورت مستقیم تأثیر می‌گذارد. برای خرید سررسید وزیری نیز باید به این نکته توجه داشته باشید.

تنوع در جنس‌های مختلف برای جلد سالنامه یکی از دلایل افزایش خرید سررسید وزیری است. جلدهایی که برای سررسید وجود دارد شامل:

 • جلد گالینگور
 • جلد چرم
 • جلد سلفون
 • جلد جیر

این جلدها خود دارای زیر مجموعه‌های زیادتری هستند. به عنوان نمونه چرم هم شامل مصنوعی و طبیعی است؛ ولی انواع مصنوعی دارای قیمت پایین‌تری است و کاربرد بیشتری دارد.

جلد جیر وقتی بر روی سالنامه قرار می‌گیرد می‌توان آرم شرکت را برای تبلیغات بر روی آن حک نمود. بهتر است در زمان انتخاب و خرید سررسید وزیری نیز باید به جنس جلد توجه داشته باشید زیرا به صورت مستقیم بر قیمت آن تأثیر می‌گذارند.

لیست قیمت سررسید 1402 ارزان و  مقرون به صرفه

اکثر مردم در زمان خرید سررسید در جستجوی لیست قیمت سررسید 1402 ارزان هستند. بیشترین درخواست برای خرید این محصولات نزدیک ایام  نوروز است، زیرا در سال نو تقویم  و تاریخ مورد نیاز اکثریت است.

قیمت سررسید 1402 ارزان برای کسانی که دارای کسب و کار هستند و نیاز به تبلیغ دارند مورد استفاده است، زیرا تعداد زیادی از این محصول را با قیمت کمتری خریداری خواهند نمود. سالنامه‌ها از نظر ابعاد بسیار متنوع هستند و هر کدام کاربردهای مختلفی دارند.

 هر مدل از سالنامه با مواد گوناگونی قابل تولید شدن است بنابراین می‌توان قیمت‌های مختلفی را برای آن در نظر گرفت. شرکت چاپ و تبلیغ ایران امروز توانایی  طراحی و چاپ سررسید با قیمت‌های مختلفی را دارد.

 در این مجموعه صاحبان مشاغل قیمت سررسید 1402 ارزان را جستجو خواهند نمود و به راحتی با کمترین هزینه این محصول با بهترین نوع تبلیغات  در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. 

امروزه انواع طرح‌ها برای سررسید در بازار وجود دارد و در مراکز چاپ و تبلیغات نمونه کارها نیز موجود است. با توجه به نیاز می‌توان یکی از طرح را انتخاب نمود و در کنار آن تبلیغ کسب و کار خود را نیز انجام داد.

داشتن اطلاعات و آشنایی به انواع سررسیدها در انتخاب این محصول کمک بزرگی  خواهد بود. سالنامه با توجه به اندازه  و ابعاد به چند دسته معروف و شناخته شده  تقسیم می‌شوند.

خرید سررسید و هدیه تبلیغاتی  مناسب برای هر صنفی

ابعاد سررسید و سالنامه کاملاً با یکدیگر متفاوت است و این تفاوت موجب می‌گردد تا هر کدام برای کار خاصی مورد استفاده باشند.

 • یکی از شناخته شده‌ترین سررسیدها رحلی است که خود دارای اندازه کوچک و بزرگ است. این نوع از سالنامه برای مدیران مورد استفاده قرار می‌گیرد. ابعاد بزرگ این سالنامه به خاطر کسانی است که یادداشت‌های روزانه بسیار زیادی دارند.
 • نام سررسید وزیری برای کسانی که از این کالا استفاده زیادی دارند، آشنا است. در این مدل از سررسید برای هر روز یک صفحه اختصاص داده شده است.
 • سررسید جیبی کوچک است و برای یادداشت کردن، جای زیادی ندارد صرفاً می‌توان روزهای مهم را در آن یادداشت نمود.
 • رقعی سررسید کوچکی است و دارای کاربرد فراوان است. ابعاد آن کوچک‌تر از وزیری است. ابعاد آن به شیوه‌ای است که مورد توجه افراد مختلف است.
 • سررسید پالتویی از نظر اندازه بسیار جمع و جور است و به راحتی جابجا می‌گردد. در یک صفحه دو تا سه روز گنجانده می‌شود. یادداشت‌های مختصری در آن جا می‌گیرد.

 خرید سررسید از طریق سایت شرکت چاپ و تبلیغ ایران امروز در تمام ایام سال انجام می‌شود. برای تهیه سررسید با اندازه‌های مختلف می‌توان با مراجعه به این  سایت اطلاعات کاملی از این محصولات را دریافت نمود.

 تعداد زیادی از این سالنامه‌ها با قیمت‌های پایین‌تری در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. ایران امروز به عنوان یکی از معروف‌ترین شرکت‌های چاپ و تبلیغ، بهترین سالنامه‌ها را  طراحی و تولید می‌نماید.

برای ثبت سفارش می‌توانید با این شرکت تماس گرفته و به هر تعدادی که سالنامه نیاز داشته باشید سفارش دهید.

سررسید مجموعه خود را اختصاصی چاپ کنید

خرید سررسید آنلاین - ایران امروز

برای تمام ابزارهای تبلیغاتی می‌توان این کار را انجام داد که چاپ آن‌ها را به صورت اختصاصی انجام دهید یا عمومی. اگر می‌خواهید یک سررسید برای مجموعه خود به صورت اختصاصی سفارش دهید، بهتر است از طراحی صفحات، انتخاب نوع جلد، نوع قطع و ابعاد آن و رنگ‌بندی را در این مقوله مد نظر داشته باشید. این‌ها تمام مواردی هستند که می‌توانید برای چاپ یک سررسید به صورت اختصاصی در نظر بگیرید. فراموش نکنید که لوگو یا برند شرکت را با یک ایده جذاب بر روی سررسید طراحی کنید. استفاده از لت‌های تبلیغاتی در فاصله‌های مختلف در داخل سررسید نیز می‌تواند یک ایده و خلاقیت جذاب برای متفاوت بودن سررسید شما باشد. البته فراموش نکنید محتوای این لت‌های تبلیغاتی را با دقت و حساسیت بالایی انتخاب کنید. طراحی را به صورت دقیق و اثر گذار انجام دهید. صرف اینکه از لت‌های تبلیغاتی استفاده کنید، ممکن است خیلی جذاب نباشد. یکی از مزایای چاپ و خرید سررسید اختصاصی این است که تمامی جزئیات این محصول را خودتان طراحی می‌کنید. این موضوع اگر به درستی انجام شود، می‌تواند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مؤثر به بازار مشتریان معرفی شود.

به صورت خلاصه می‌توان گفت اگر طراحی این محصول با ظرافت و دقت انجام بگیرد می‌تواند مشتریان بسیاری را به خود جذب کند. متریال را می‌توانید به سلیقه خود انتخاب کنید. در انتخاب متریال جلد می‌توانید به صورت تلفیقی عمل کنید، البته در نظر داشته باشید که این جلدها باید با هم همخوانی داشته باشند تا یک محصول مرتب و تمیز را به عنوان خروجی داشته باشید. در آخر می‌توان گفت اختصاصی کردن یک سررسید به این معنی است که شما تمامی جزئیات این محصول را به صورت دلخواه و به سلیقه خودتان تغییر می‌دهید.

این نکات را در خرید سررسید در نظر داشته باشید

برای خرید سررسید علاوه بر نکاتی که در پاراگراف‌های قبلی اشاره شد، بهتر است موارد دیگری را نیز در نظر داشته باشید.

از دیگر مواردی که باید در چاپ سررسید در نظر داشته باشید، صحافی آن است. متریال مورد استفاده در سررسید نیز بر روی صحافی آن تأثیر دارد.

 با توجه به کسب و کار خود می‌توانید از سبک‌های مختلفی برای خرید سررسید استفاده کنید. امروزه سبک‌های مدرن نسبت به سایر مدل‌های مختلف سررسید طرف‌داران بیشتری دارند.

بودجه‌ای را که برای این امر در نظر گرفته‌اید چندین بار با مدل و طرح‌های مختلف بسنجید و متناسب با وضعیت اقتصادی یک مورد مناسب انتخاب کنید. اگر محدودیت بودجه دارید می‌توانید طراحی ساده‌تری انجام دهید اما از متریال بهتری استفاده کنید. متریال مورد استفاده در سررسیدهای تبلیغاتی نسبت به سایر موارد اولویت دارند. این که در خرید سررسید جلد آن را در نظر بگیرید، می‌تواند استحکام آن را بالا ببرد و فرد بتواند حداقل برای یک سال از آن استفاده کند.

سررسیدها دارای تقویم هستند و اصولاً با نام سالنامه هم شناخته می‌شوند. به همین دلیل این سررسیدها برای برنامه‌ریزی هم استفاده می‌شوند، در نتیجه بهتر است فضای لازم برای نوشتن نکات و مواردی را در صفحات سررسید در نظر بگیرید.

سررسیدها را با دیگر محصولات اداری ست می‌کنند. شما می‌توانید با توجه به بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید، این محصول را همراه دیگر ابزارهای تبلیغاتی برای مشتریان خاص خود سفارش دهید.

خرید سررسید را با تیراژ بالا در قیمت مناسب و کیفیت بالا می‌توانید به ایران امروز بسپارید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با کارشناسان مربوطه ارتباط برقرار کنید و حتی می‌توانید خرید اینترنتی سررسید را با این مجموعه تجربه کنید.

برای خرید آنلاین سررسید 1401 می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید. خرید اینترنتی سررسید 1401 را می‌توانید با خیالی آسوده از ایران امروز انجام دهید.

بهتر است در چاپ و خرید سررسید از ایده و خلاقیت‌های دیگر کسب و کارها استفاده کنید. البته نه به این معنی که کاری مشابه سفارش دهید، به این صورت که چه ایده‌ای جذاب‌تر بوده است. آن را رشد دهید و با توجه به نوع کسب و کار خود محصولی متفاوت به مشتریان اهدا کنید.

هدیه‌های تبلیغاتی باید به صورتی باشند که حس هیجان و یا شادی در فرد به وجود آورند. زمانی که مطمئن شدید هدیه تبلیغاتی شما به این صورت است آن را در تیراژ مورد نظر سفارش دهید.

همچنین می توانید محصولات تقویم رومیزی 1402 را بررسی کنید و با کمک مشاوران سایت ایران امروز بهترین انتخاب را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *