اطلاعات سـررسید و سـالنامه

هر آنچه که در مورد تولید کننده سررسید تبلیغاتی باید بدانید!

تولید کننده سررسید ایران امروز

 

طراحی و تولید سررسید، تقویم و سالنامه از جمله اقلام تبلیغاتی می‌باشند که با فرا رسیدن سال نو توسط شرکت‌ها و ادارات مختلف تهیه و اهدا می‌شوند. این کالای تبلیغاتی به علت کارایی بالایی که برای انجام کارهای روزمره دارد بسیار محبوب و پرطرف‌دار است. طراحی این محصولات توسط شرکت‌های تبلیغاتی و مؤسسات چاپ انجام و عرضه می‌شود. اما از آنجایی که این محصولات تبلیغاتی هستند باید کیفیت چاپشان بالا باشد و به زیبایی طراحی شده باشند. به همین علت کسانی که قصد تهیه این محصولات را دارند به دنبال یک تولید کننده سررسید خوب و کاربلد می‌گردند.

با افتخار خدمت شما مدیران و صاحبان شرکت‌های خصوصی و دولتی اعلام می‌کنیم که مؤسسه چاپ و تبلیغات ایران امروز سابقه درخشان و طولانی در زمینه چاپ دارد. به همین منظور می‌تواند هرگونه سفارش شما را به صورت عمده با بهترین کیفیت در چاپ و طراحی آماده نماید. شایان ذکر است که کلیه امورات این مجموعه همراه با نازل‌ترین قیمت و در کمترین زمان ممکن آماده و تحویل شما عزیزان می‌شود.

تولید کننده سررسید ایران امروز

اهمیت تولید سررسید تبلیغاتی با کیفیت چیست؟

تولید کننده سررسید و یا حتی خود سفارش دهنده‌ها باید حتماً در تولید سررسید یا تولید سالنامه یک سری نکات را رعایت کنند تا کارایی لازم را برای مصرف کننده داشته باشد. به طور کلی برای هر کالایی که به صورت تبلیغاتی تهیه می‌شود باید وسواس و دقت بیشتری به خرج داد تا بتواند رضایت مصرف‌کننده را بالاتر ببرد. در تولید تمامی محصولات تبلیغاتی باید سعی نمود که یک وجه تمایز ایجاد کرد تا بیشتر دیده و پسندیده شود. امروزه با پیشرفت اینترنت و نرم افزارها و برنامه‌های مختلف، بازار رقابت بسیار تنگاتنگ شده است. از این رو شرکت‌ها حتی برای تهیه و تولید سررسیدهای تبلیغاتی نیز حساسیت به خرج می‌دهند. زیرا یک محصول تبلیغاتی وقتی هم از نظر زیبایی و کیفیت و هم از نظر کارایی عالی باشد یعنی تبلیغات شما مؤثر واقع شده است.

نکات کاربردی برای تولید سررسیدهای تبلیغاتی

کیفیت تولید سررسید برای تولیدکننده نیز بسیار اهمیت دارد زیرا عموماً تولید سالنامه‌ها به صورت عمده انجام می‌شوند. بنابراین در صورت رضایت سفارش‌دهنده از مجموعه کار، هر ساله تولید سررسیدهای تبلیغاتی‌اش را به آنها می‌سپارد. نکاتی که باید برای تهیه و تولید سالنامه‌ها در نظر گرفت عبارتند از:

  • حتماً ابتدا لیستی از مخاطبینی که قرار است از این سررسیدها یا سالنامه‌ها استفاده کنند را تعیین کنید. به فرض اگر برای کارمندان و شاغلین تهیه می‌شود باید فضای کافی برای نوشتن امورات روزانه‌شان داشته باشد.
  • سمت و جایگاه مخاطب یا مصرف‌کننده خود را در نظر بگیرید. با این کار می‌توانید درباره طراحی آن قبل از تولید سررسید برنامه‌ریزی کنید.
  • چندین سایز و مدل را برای تولید سررسیدهای خود در نظر داشته باشید تا بتوانید به گروه‌های مختلف و بیشتری سررسیدهایتان را هدیه دهید.
  • جنس کاغذ و جلد را باکیفیت انتخاب کنید. زیرا اگر سررسید شما زیبا باشد ولی کیفیت چاپ و متریال خوبی نداشته باشد زود پاره و خراب می‌شود. این اتفاق یک تبلیغات منفی برای کسب و کارتان است.
  • تعدادی که برای تولید سررسید احتیاج دارید همیشه بیشتر از آمارتان در نظر بگیرید. یک کالای تبلیغاتی باید بتواند توزیع مناسبی نیز بین مصرف‌کنندگان داشته باشد.
  • حتماً از تولید کننده سالنامه بخواهید اطلاعات تاریخی، رویدادها و مناسبت‌ها را درون سررسید یا سالنامه شما ثبت کند. زیرا اکثریتی که از سالنامه‌ها استفاده می‌کنند شاغلین هستند. از این رو تاریخ مناسبت‌ها و تعطیلی‌ها برایشان اهمیت دارد تا بتوانند به درستی برای کارهایشان برنامه‌ریزی کنند.

برای سفارش سالنامه از چه زمانی باید اقدام کرد؟

تولید سالنامه در ایران امروز

 

اصولاً هدایای تبلیغاتی در مناسبت‌ها اهدا می‌شوند. سالنامه‌ها به دلیل کارایی که در برنامه‌ریزی افراد دارند از همان ابتدای سال مورد نیاز افراد هستند. بنابراین برای تولید سررسید و سفارش آن باید حتماً زمان را به درستی برنامه‌ریزی کرد. تولید کننده سررسیدهای تبلیغاتی در ماه‌های آخر سال عموماً به خاطر چاپ انواع تقویم و سالنامه و محصولات تبلیغاتی سرشان شلوغ است؛ بنابراین چنانچه آمار تولید سررسید درخواستی شما بالا است حتماً حداقل از سه ماه قبل باید اقدام کنید. اگر برای طراحی سررسید هیچ طرحی مدنظرتان نیز و این پروسه را به تولید کننده سالنامه می‌سپارید حتماً زمان در نظر گرفته را بیشتر کنید. زیرا تا طرحی توسط شما انتخاب و برای مجموعه شما پیاده‌سازی شود یک بازه زمانی طول خواهد کشید.

اگر غیر از تولید سررسید، محصولات تبلیغاتی دیگری نیز برای مجموعه خود در نظر دارید این موضوع را نیز به زمان خود بیفزایید. زیرا طراحی و تولید همه این موارد زمان بیشتری احتیاج دارند. بهتر است محصولات تبلیغاتی شما حداقل یک ماه قبل از پایان سال یعنی اسفند ماه آماده باشند. زیرا تا بسته‌های تبلیغاتی‌تان را آماده‌سازی کنید و به دست مخاطبینتان برسانید ممکن است چند هفته زمان ببرد. به این علت که باید این محصولات قبل از سال نو به دست افراد برسند بنابراین بهتر است حتماً تا قبل از اسفند، تولید کننده سررسید محصولات را به دست شما رسانده باشد.

تولید سررسید تبلیغاتی برای چه کسانی اهمیت دارد؟

تولید سررسید برای همه شرکت‌ها شاید مسئله مهمی نباشد اما برای برخی از شرکت‌ها امری واجب است و باید حتماً خودشان به فکر تهیه سررسید باشند. به عنوان مثال:

  1. اگر طرف مقابل شما یا پرسنل شما شامل افرادی هستند که ثبت کار و امور روزانه‌شان مهم است حتماً باید تولید سررسید را در راس کارتان قرار دهید. به عنوان مثال کارمندان بانک یا شرکت‌های بیمه تاریخ برایشان اهمیت دارد؛ بنابراین باید یک دفتر تاریخ‌دار برای امور روزانه‌شان داشته باشند. به همین جهت مدیران این مجموعه‌ها حتماً باید برای کارمندانشان به یک تولیدکننده کاربلد و موفق، سررسید سفارش دهند.
  2. اگر مدیر مجموعه‌ای هستید که دارای مخاطبین دسته چندم هستند و ثبت تاریخ برایشان اهمیت دارد باید به تولید سررسید فکر کنید. بخواهیم واضح‌تر بگوییم این‌گونه است که فرض کنید شما صاحب یک کارخانه هستید. شرکت‌های پخش و توزیع‌کنندگان شما و یا حتی فروشندگانی که محصولات شما را خریداری می‌کنند برای امور روزانه‌شان احتیاج به سررسید دارند.
  3. اگر صاحب یک مجموعه آموزشی هستید، برنامه‌ریزی درسی بسیار مهم است و به پیشرفت تحصیلی مخاطبینتان کمک می‌کند؛ بنابراین باید به تولید سررسید تبلیغاتی فکر کنید. زیرا در کنار تبلیغات مؤثر می‌توانید به پیشرفت مصرف‌کننده‌تان نیز کمک کنید.
  4. گروه بعدی که باید به تولید کننده سررسیدها مراجعه کنند شرکت‌های نوپا و کوچکی هستند که در اهداف آن‌ها بزرگ شدنشان می‌درخشد. این افراد می‌توانند برای تبلیغات کار و مجموعه خود به ارگان‌هایی که با آنها در ارتباط هستند این هدایا را تقدیم کنند. به عنوان مثال شرکت‌های پخش محصولات آرایشی و بهداشتی با تولید سررسید یا تقویم تبلیغاتی به مجموعه‌ها و کلینیک‌های زیبایی به نوعی تبلیغات خاموش انجام می‌دهند.

کدام تولید کننده سررسید را انتخاب کنیم؟

تولید کننده سررسید 1401 - ایران امروز

برای تولید سررسید تبلیغاتی خوب و باکیفیت باید یک مؤسسه چاپ خوب را در نظر داشته باشید. یک صحافی مطمئن می‌تواند طرح مد نظر شما را به بهترین شکل اجرا و تولید نماید و در زمان مقرر شده به شما تحویل دهد. سابقه و نوع خدماتی که این مراکز به شما ارائه می‌دهند باید حتماً مورد توجه قرار بگیرد. مؤسسه چاپ و تبلیغات ایران امروز با ارائه خدمات حضوری و آنلاین یکی از قدیمی‌ترین مراکز چاپ و تبلیغات کشورمان است. مشاوران این مجموعه از طراحی تا چاپ و تولید سررسید و سایر محصولات چاپی و تبلیغاتی همراه شما هستند. این مجموعه یکی از پیشرفته‌ترین مراکز چاپ و تبلیغات کشور است که می‌تواند پاسخگوی تمامی خواسته‌های شما عزیزان باشد.

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *