اطلاعات تقـویم رومیزی

فرصت خرید عمده تقویم رومیزی یادداشت دار

قیمت تقویم رومیزی یادداشت دار ایران امروز
اطلاعات تقـویم رومیزی / فرصت خرید عمده تقویم رومیزی یادداشت دار

 

تقویم رومیزی 1402 یادداشت دار یا همان تقویم رومیزی یادداشتی محصولی است که برای دادن هدایای تبلیغاتی به مشتریان و مخاطبان مورد توجه مشاغل مختلف قرار دارد. اگر شرکت شما نیاز به تهیه هدیه تبلیغاتی داشته باشد سفارش این محصول نیاز شرکتتان را به خوبی پاسخگو خواهد بود. مدل‌های جدید و جذاب تقویم‌های رومیزی یادداشت دار را می‌توانید از مؤسسه چاپ و تبلیغات ایران امروز تقاضا کنید.

قیمت تقویم رومیزی یادداشت دار ایران امروز

آشنایی با تقویم‌های رومیزی یادداشت دار

بسیاری از کسب‌وکارها برای آن که بتوانند خود را به نحوی مطلوب به مخاطبان و مشتریانشان معرفی کنند از مدل‌های متنوع تقویم رومیزی یادداشت دار استفاده می‌کنند. این محصول هدیه تبلیغاتی کارآمدی است که در محیط‌های مختلف از جمله ادارات، شرکت‌ها و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وجود برگه‌های یادداشت در تقویم‌های رومیزی یادداشت دار برای استفاده­کنندگان از این محصولات بسیار مفید است. برگه‌های یادداشت این قابلیت را دارند که انواع اطلاعات در آنها ثبت شود. برای مثال شخص می‌تواند تاریخ و ساعت فعالیت‌های مهمی را که در ایام مختلف سال باید انجام دهد در این برگه‌ها یادداشت کند. این اقدام مانع از آن می‌شود که شخص برنامه‌ها و فعالیت‌های پیشرو را از یاد ببرد.

تقویم‌های رومیزی یادداشت دار هدایای تبلیغاتی بسیار خوبی برای کسب‌وکار شما هستند. زمانی که شما این محصولات را برای تبلیغ کسب‌وکار خود انتخاب می‌کنید برندتان در معرض دید مخاطبین قرار می‌گیرد. با سفارش انواع تقویم رومیزی یادداشت دار می‌توانید برند خود را روی تقویم و برگه‌های یادداشتی که در این محصول وجود دارد چاپ کنید. به این ترتیب برند کسب‌وکار شما به صورت پیوسته در معرض دید افراد بوده و تبلیغات مؤثری را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

برای مثال تصور کنید که شخصی یک مدل زیبا از تقویم رومیزی یادداشت دار 1402 را از شرکت شما هدیه گرفته است. هر زمان که این شخص هدیه تبلیغاتی شما را برای یادداشت کردن فعالیت‌های روزانه‌اش استفاده می‌کند برند کسب‌وکارتان به او یادآوری می‌شود.

برگه‌های یادداشت تقویم‌های رومیزی یادداشتی این قابلیت را دارند که به عنوان کارت ویزیت مورد استفاده قرار گیرند. وقتی شخص یادداشت‌های مورد نظر خود را در این برگه‌ها انجام داده و سپس صفحات را از تقویم جدا می‌کند خود این برگه‌ها می‌توانند معرفی‌کننده برند و کسب‌وکار شما باشند.

با توجه به ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی که در تقویم‌های رومیزی یادداشت دار وجود دارد این محصولات قادرند نیاز شما به تهیه هدایای تبلیغاتی را به خوبی برطرف کنند. شما با سفارش اختصاصی جدیدترین تقویم‌های رومیزی یادداشتی از امکان انجام تبلیغ مؤثر و مقرون‌به‌صرفه برای کسب‌وکارتان برخوردار می‌شوید.

چاپ مدل‌های متنوع تقویم رومیزی یادداشتی

همه ما در طول روز با انواع برنامه‌ریزی‌ها و فعالیت‌ها سروکار داریم. در این میان اگر ابزاری در اختیار داشته باشیم که به کمک آن بتوان امور مختلف را یادآوری کرد می­توانیم کارهایمان را درست و به‌موقع انجام دهیم. تقویم‌های رومیزی محصولاتی هستند که برای رفع این نیاز به کار گرفته می‌شوند. وجود یک تقویم رومیزی یادداشت دار بر روی میز کار باعث می‌شود کارها و وظایفی را که بر عهده داریم فراموش نکنیم.

همان‌طور که می‌دانید در تولید تقویم‌های رومیزی یادداشتی یک بخش را جهت یادداشت کردن مطالب مختلف در نظر می‌گیرند. چاپ این نوع از تقویم‌ها غالباً به شکل چاپ افست انجام می‌شود. در ضمن امکان دارد تقویم‌های رومیزی یادداشت دار در ابعاد بزرگ‌تری نسبت به دیگر انواع تقویم رومیزی به چاپ برسند.

مدل‌های شیک و زیبای تقویم رومیزی یادداشت دار تاریخ و رویدادهای مهم هر روز را جلوی چشم بیننده می‌آورد. علاوه بر این امکانی را برای افراد فراهم می‌کند تا بر حسب نیازشان موارد مختلف را در برگه‌های یادداشت آن ثبت کنند. مراکز عرضه‌کننده این محصولات را با توجه به سلیقه­ها و تقاضای خریداران در ابعاد، طرح­ها و مدل­های گوناگون طراحی و تولید می­کنند.

قیمت تقویم رومیزی یادداشت دار ایران امروز

معرفی انواع تقویم رومیزی یادداشت دار

شما برای سفارش و خرید تقویم‌های رومیزی یادداشت دار گزینه‌های متفاوتی را در بازار مشاهده می‌کنید. هر یک از این محصولات با توجه به مشخصات و خصوصیاتی که در خود جای داده‌اند تأمین‌کننده نیاز کسب‌وکارها هستند. در این بخش با انواع مختلف تقویم‌های یادداشت دار رومیزی آشنا خواهید شد که عبارت‌اند از:

تقویم رومیزی یادداشتی پایه‌دار

این نوع از تقویم رومیزی معمولاً روی پایه‌ای از جنس پلاستیک تعبیه می‌شود. برای این که استفاده از این محصول برای افراد آسان باشد برگه‌های آن به صورت ورق‌ورق و مجزا در بخشی از تقویم روی یکدیگر قرار می‌گیرند. ویژگی خوب این برگه‌ها آن است که چنانچه مورد استفاده قرار گرفته و تمام شوند می‌توان برگه‌های دیگری را جایگزینشان کرد. شما با سفارش این محصول می‌توانید لوگوی شرکت خود را روی تقویم و برگه‌های آن چاپ کنید تا هر روز برای استفاده‌کنندگان از تقویم نمایش داده شود.

تقویم رومیزی یادداشتی کلاسوری

تقویم رومیزی یادداشت دار کلاسوری هم یکی دیگر از انواع تقویم یادداشتی است. با استفاده از تقویم‌های رومیزی کلاسوری می‌توان تاریخ هر روز از سال را در یکی از برگه‌های تقویم مشاهده کرد. این نوع تقویم به نحوی طراحی و تولید می‌شود که تقویم و یادداشت آن از یکدیگر مجزا نبوده و با هم استفاده شود.

روز، ماه و سال در هر یک از برگه‌های تقویم کلاسوری قابل مشاهده است. پشت این برگه‌ها به دو شکل خط‌دار و بی‌خط تولید می‌شود که می‌توان برای نوشتن مطالب مختلف از آنها استفاده کرد.

تقویم رومیزی یادداشتی اداری

تقویم رومیزی یادداشت دار اداری نوع دیگری از محصولات موجود در بازار است. این محصول به صورت هفتگی تولید می‌شود و دارای ۵۴ برگ است. برگه‌های این نوع تقویم برخلاف تقویم‌های رومیزی پایه‌دار به صورت جداگانه نیستند. در این نوع از تقویم‌ها یک صفحه یادداشت مجزا برای هر هفته در نظر گرفته می‌شود.

قیمت خرید تقویم یادداشت دار رومیزی

عوامل مختلفی در تعیین قیمت تقویم‌های رومیزی یادداشتی دخالت دارد. برخی از عوامل مؤثر در قیمت‌گذاری این محصولات شامل موارد زیر می‌شود:

  • پایه‌دار یا بی‌پایه بودن تقویم
  • نوع صحافی تقویم
  • جنس کاغذهای استفاده‌شده
  • تیراژ برگه‌های تقویم

با توجه به این که شما چه مشخصاتی را برای تقویم رومیزی یادداشت دار خود تقاضا کنید قیمت این محصول برای شما متفاوت خواهد بود. مثلاً بر حسب نیاز و سلیقه خود ممکن است صحافی کلاسوری یا صحافی فنری را برای تقویم رومیزی انتخاب کنید. بالطبع قیمت تقویم‌ها بسته به آن که چه نوع صحافی در تولید آنها به کار برده شود با یکدیگر تفاوت خواهد داشت.

به همین ترتیب تمامی مواردی که در طراحی و تولید تقویم‌های رومیزی یادداشت دار استفاده می‌شود در تعیین میزان قیمت آنها دخیل است. مراکز معتبر ارائه‌دهنده تقویم یادداشتی رومیزی در تلاش‌اند تا درخواست­های متقاضیان را به نحوی رضایت‌بخش تأمین کنند. برای اطلاع از قیمت تقویم رومیزی یادداشت دار کافی است با مرکز پخش هدایای تبلیغاتی ارتباط حاصل کنید.

طراحی و چاپ مدل‌های جدید تقویم رومیزی یادداشتی

یکی از اقدامات مهمی که صاحبان کسب‌وکارها باید همواره به یاد داشته باشند انجام تبلیغات مناسب برای معرفی خود به دیگران است. شما به عنوان مدیر یک شرکت زمانی می‌توانید شرکتتان را به سایرین معرفی کنید که تبلیغات برند خود را به شکلی موفقیت‌آمیز انجام داده باشید.

هدایای تبلیغاتی از جمله ابزارهایی هستند که برای انجام تبلیغات در دسترس شما قرار دارند. مؤسسه چاپ و تبلیغات ایران امروز مفتخر است که در این مسیر همراه شما باشد. این مرکز با ارائه انواع طرح‌ها و مدل‌های تقویم و سررسید 1402 در خدمت متقاضیان است. شما جهت سفارش تقویم رومیزی یادداشت دار می‌توانید با مؤسسه ایران امروز تماس گرفته و تقاضای خود برای چاپ انواع تقویم را مطرح کنید.

ایران امروز مدل‌های زیبا و شکیلی از تقویم‌های رومیزی یادداشت دار 1402 را برای تأمین نیاز ادارات، سازمان‌ها و شرکت‌ها به صورت عمده روانه بازار می­کند. مشاهده مدل‌های گوناگون تقویم یادداشت دار رومیزی شما را با این محصولات آشنا خواهد کرد. زمانی که شناخت خوبی نسبت به انواع تقویم یادداشتی رومیزی به دست آوردید می‌توانید با خیالی آسوده دست به سفارش محصولات بزنید.

اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری در مورد دیگر تقویم رومیزی ها کسب کنید حتما به بلاگ ایران امروز مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *