اطلاعات تقـویم رومیزی

برای چاپ تقویم رومیزی ارزان چه باید کرد؟

تقویم رومیزی ارزان ایران امروز

وقتی نیاز به سفارش عمده تقویم دارید، طبیعی است به دنبال این باشید که چاپ تقویم رومیزی ارزان  را به کجا می‌توانید بسپارید. ارزان بودن هزینه نهایی یک کالا نباید از کیفیت نهایی آن بکاهد؛ بنابراین باید مرکزی را برای ثبت سفارش عمده تقویم خود انتخاب کنید که در کنار هزینه پایین از کیفیت کار نزند. اگر کمی در خصوص مراکز چاپ و تبلیغات جست و جو کنید مطمئناً به مؤسسه چاپ و تبلیغات ایران امروز می‌رسید. از آنجایی که این مؤسسه سالیان سال است که به امور چاپ مشغول است، می‌تواند با داشتن واسطه‌های کاری هزینه‌ها را به پایین‌ترین حد خود برساند. اگر شما هم به دنبال سفارش عمده تقویم رومیزی اداری ارزان هستید با ما همراه باشید.

تقویم رومیزی ارزان ایران امروز

عوامل موثر بر چاپ تقویم رومیزی ارزان

مطمئناً شما هم برای صرفه جویی در هزینه‌های شرکت خود به دنبال چاپ تقویم رومیزی ارزان هستید. اما همان‌طور که پیش‌تر ذکر شد نباید همه چیز را فدای ارزانی کرد. برای داشتن یک تقویم رومیزی ارزان ابتدا باید یک سری موارد را چک کنید:

  1. شما ابتدا بودجه‌ای که برای چاپ تقویم رومیزی اداری یا ایستاده خود در نظر دارید را مشخص کنید. این موضوع هم به شما کمک می‌کند که چه تعدادی تقویم می‌توانید با توجه به این بودجه سفارش دهید. هم می‌تواند به شما کمک کند با توجه به تعدادی که مد نظرتان است تا چقدر می‌توانید هزینه کنید.
  2. مرحله بعد از تعیین بودجه تعیین مشخصاتی است که برای طراحی و چاپ تقویمتان باید در نظر بگیرید. برای داشتن یک تقویم رومیزی ارزان باید آیتم‌هایی که در زمان طراحی و چاپ تقویم در نظر می‌گیرید را بسنجید. به‌عنوان‌مثال جنس کاغذهایی که برای چاپ تقویم رومیزی ایستاده به کار می‌رود و یا استفاده از متریال چاپ خاص، می‌تواند بر روی قیمت نهایی تأثیر بگذارد.
  3. ابعاد تقویم رومیزی اداری یا رومیزی شما نیز در قیمت تقویم شما تأثیر می‌گذارد. به طور حتم وقتی ابعاد کاغذ مد نظرتان بزرگ‌تر از سایز استاندارد انتخاب شود قیمت تقویم نیز گران‌تر می‌گردد.

4.     اگر طراحی خاصی را برای تقویم رومیزی‌تان در نظر بگیرید که نیاز به برش لیزری داشته باشد نیز هزینه چاپ تقویم بالاتر می‌رود. هرچه طرح ساده‌تر باشد تقویم رومیزی ارزان‌تر می‌شود.

5.     نوع صحافی که برای تقویم رومیزی در نظر می‌گیرید نیز بر قیمت نهایی آن تأثیر می‌گذارد. خیلی از شرکت‌ها به دنبال طرح‌های خاص برای تقویم رومیزی اداری یا تقویم رومیزی ایستاده خود هستند. این موضوع نیز در قیمت چاپ تقویم نقش دارد.

تقویم رومیزی اداری ایران امروز

  1. تعداد سفارش تقویم رومیزی شما در قیمت نهایی آن تأثیر معکوس دارد. این موضوع یعنی چه. یعنی هرچه تعداد سفارش شما بالاتر باشد قیمت نهایی که برای هر تقویم رومیزی تمام می‌شود ارزان‌تر می‌شود؛ بنابراین اگر تعداد مدنظرتان را بالاتر در نظر بگیرید معمولاً برایتان هزینه کمتری به ازای چاپ هر تقویم رومیزی تمام می‌شود.

7.     اگر به دنبال تقویم رومیزی ارزان هستید بر روی تصاویری که برای تقویم در نظر می‌گیرید نیز وقت بگذارید. بعضی از تصاویر نیاز به چاپ حرفه‌ای دارند؛ بنابراین قیمت چاپ را بالا می‌برند. گاهی بعضی از تصاویر نیاز به چاپ سه بعدی دارند. همه این موارد بر قیمت چاپ تقویم تأثیر می‌گذارد.

8.      زمان را نیز برای چاپ تقویم رومیزی ایستاده خود در نظر بگیرید. گاهی زمان نیز بر روی قیمت کار تأثیر می‌گذارد. یعنی اگر احتیاج داشته باشید در مدت کوتاهی کار برایتان فراهم شود ممکن است هزینه بیشتری از شما دریافت کنند.

چه افرادی نیاز به چاپ تقویم ارزان دارند

دسترسی و بررسی تقویم رومیزی نسبت به سایر انواع تقویم‌ها بسیار راحت‌تر است. به همین علت خیلی از افراد  به دنبال خرید تقویم رومیزی ارزان هستند. تا هم زیبایی میز کاری‌شان را تکمیل کنند و هم هر زمان که احتیاج به بررسی تاریخ داشتند سریعاً کارشان راه بیفتد. از طرفی یک سازمان یا شرکتی ممکن است دارای پرسنل زیر دست زیادی باشد. تأمین تقویم رومیزی برای همه این افراد در کنار سایر انواع تقویم و سررسید سالانه مطمئناً هزینه بردار خواهد بود؛ بنابراین به دنبال راهی برای چاپ تقویم رومیزی ارزان هستند.

ممکن است بخواهید برای مجموعه کاری خود تقویم رومیزی ایستاده سفارش دهید، اما بودجه مالی شرکتتان محدود باشد و از طرفی برای پیشرفتتان به این دسته از هدایای تبلیغاتی نیاز داشته باشید. اگر بتوانید مرکزی را برای چاپ تقویم رومیزی ارزان پیدا کنید می‌توانید به هدفتان دست پیدا کنید.

حتی شاید تعدادی که می‌خواهید تقویم رومیزی اداری سفارش دهید کم باشد. اصولاً تیراژ چاپ پایین یک تقویم رومیزی باعث می‌شود قیمت نهایی تقویم بالاتر برود. در این صورت نیز اگر بتوانید تقویم رومیزی ارزان‌تری نسبت به تعرفه‌های بازار بیابید برد کرده‌اید.

بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که تهیه و چاپ تقویم ارزان چه برای خریدار چه برای سفارش‌دهنده یک انتخاب عالی به حساب می‌آید.

تقویم رومیزی ایستاده ایران امروز

چه اقدامی کنیم تا چاپ تقویم ارزان‌تر شود

ممکن است فکر کنید چطور می‌توانید تقویم رومیزی ارزان ولی با کیفیت داشته باشید. زیرا همیشه وقتی صحبت از ارزانی می‌شود کیفیت کار ممکن است پایین بیاید. اما طبق معمول وقتی کلیه محصولات مد نظرمان را از تولیدکننده اصلی تهیه و دست واسطه‌ها را کم کنیم قیمت نهایی محصولی پایین‌تر می‌شود. در مورد امورات چاپ نیز به همین صورت است. اگر به یک مرکز کامپیوتر و چاپ کوچک مراجعه کنید، برای کار طراحی از شما هزینه جدا دریافت می‌شود. سپس کار برای چاپ به مؤسسات چاپ ارائه می‌گردد. در این میان به علت حضور چند واسطه هزینه نهایی برایتان بالاتر تمام می‌شود. اما اگر مستقیم به یک مؤسسه چاپ و تبلیغات کار چاپ و طراحی تقویم رومیزی اداری‌تان را بسپارید هم کارتان سریع‌تر پیش می‌رود و هم تقویمتان ارزان‌تر برایتان چاپ و صحافی می‌شود.

حتی ممکن است ساکن شهرستان باشید و مراکز امور چاپ و تبلیغات شهرتان یا محدود باشند و یا هزینه‌ها خیلی بالا حساب شوند. در این صورت اگر بخواهید برای کسب و کارتان یک تقویم رومیزی ارزان سفارش دهید مطمئناً از نظر تعداد به محدودیت می‌خورید. در صورتی که با همان بودجه شاید در شهر تهران بتوانید تعداد بیشتری تقویم رومیزی ایستاده و اداری چاپ کنید؛ بنابراین با انتخاب یک مؤسسه چاپ که خدمات آنلاین نیز داشته باشد می‌توانید در هزینه‌های شرکتتان صرفه جویی کنید.

نقش صحافی در چاپ تقویم ارزان

پیش‌تر یک سری نکات کاربردی که بر چاپ قیمت رومیزی ارزان‌تر تأثیر گذار بود عنوان شد. اما علاوه بر مواردی که در بالا گفته شد مرکزی را که برای چاپ عمده تقویم نیز انتخاب می‌کنید نیز بر قیمت نهایی کالای شما تأثیر می‌گذارد. یک مرکز چاپ کاربلد همیشه واسطه‌هایی را برای خرید ارزان‌تر متریال مورد نظرش می‌یابد. این به سابقه و تبحر آن مؤسسه و مرکز بر می‌گردد. اینکه یک صحافی به شما قیمت پایین داد مهم نیست. مهم این است که یک کار با کیفیت و متفاوت را با قیمت پایین‌تر برایتان چاپ نماید. این موضوعی نیست که از عهده هر کسی برآید. مؤسسه چاپ و تبلیغات ایران امروز به دلیل سابقه طولانی که در امور چاپ دارد به طور حتم می‌تواند توسط همان واسطه‌هایی که ذکر شد هزینه‌های جانبی چاپ شما را کاهش دهد. این موضوع باعث می‌شود که تقویم رومیزی ارزان‌تری برایتان چاپ و طراحی نماید. همچنین به دلیل مهارتی که در این امر دارد می‌تواند یک راهنمای خوب برای چاپ تقویم رومیزی اداری شما باشد. تا از هزینه‌های جانبی بپرهیزید و درست و اصولی سفارش را ثبت کنید. مهم نیست ساکن تهران هستید یا شهرستان. اگر مدیر مجموعه‌ای هستید و یا صاحب یک کسب و کار کوچک و بزرگ، برای چاپ تقویم‌های تبلیغاتی خود با اطمینان به مجموعه ایران امروز اعتماد کنید. تمامی سفارشات امور چاپی این مجموعه آنلاین و حضوری قابل انجام است. تا تبلیغاتی ارزان و مؤثر را برای کسب و کارتان انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *