اطلاعات تقویم رومیزی / چگونه یک تقویم رومیزی اختصاصی متفاوت داشته باشیم؟

 

اگر برای هدایای تبلیغاتی شرکت خود به فکر سفارش تقویم رومیزی 1402 هستید آیا می‌دانید باید از کی اقدام کنید؟ برای تقویم رومیزی اختصاصی شرکت خود طرح مناسبتان چیست؟ شرکتی را که قرار است به صورت عمده سفارشاتتان را به او بسپارید را انتخاب کرده‌اید؟ مفتخریم اعلام کنیم که مؤسسه تبلیغات و چاپ ایران امروز با همراهی یک تیم قوی و کاربلد و دستگاه‌های پیشرفته می‌تواند تمامی امور چاپ و تبلیغات شما را در تعداد بالا و با بهترین کیفیت، دقیقاً مطابق میل و سلیقه شما آماده نماید.

تقویم رومیزی اختصاصی ایران امروز

نکات لازم برای داشتن تقویم رومیزی 1402 متفاوت

برای داشتن یک تبلیغات مؤثر باید روی زیبایی و کیفیت محصول تبلیغاتی‌تان تلاش کنید. تقویم رومیزی 1402 از آنجایی که بر روی میز و پیشخوان و … استفاده می‌شود مدام در دیدرس افراد قرار می‌گیرد؛ بنابراین کیفیت و زیبایی تقویم شما بسیار مهم است. برای طراحی تقویم رومیزی اختصاصی 1402 باید به یک سری نکات دقت کنید که عبارت‌اند از:

·        اولین چیزی که در تقویم رومیزی اختصاصی شما باید درج شود لوگو یا برند شما است. باید اطلاعات تماس و نام برند شما به درستی در تقویم رومیزی قرار بگیرد. به‌طوری‌که از یک جهت برای تبلیغات مؤثر به خوبی مورد دید قرار گرفته شود و از طرفی تمام صفحه تقویم را نپوشاند.

·        دومین مورد در خصوص تقویم رومیزی تبلیغاتی 1402 طراحی زیبا و منحصر به فرد است. امروزه با توجه به اینکه رقابت بین شرکت‌ها زیاد است باید بر روی زیبایی کالاهای تبلیغاتی نیز کار کرد. یک طراحی منحصر به فرد می‌تواند توجه افراد بیشتری را جلب کند.

·        خلاقیت امروزه در امر تبلیغات حرف اول را می‌زند. برای طراحی تقویم رومیزی اختصاصی خود از ایده‌های خلاقانه بهره ببرید. به عنوان مثال شما صاحب یک شرکت تولیدکننده گل و گیاه هستید. می‌توانید طراحی ظاهری تقویم رومیزی‌تان را به شکل گلدان یا گل انجام دهید.

·        تقویم‌های رومیزی عموماً از کاغذ گلاسه یا مقوا ساخته می‌شوند. برای داشتن یک تقویم رومیزی متفاوت می‌توانید از متریال‌های متفاوت برای این کار استفاده کنید. به عنوان مثال می‌توانید از چوب یا چرم برای تقویم رومیزی 1402 خود بهره ببرید. این تقویم‌ها به طور حتم می‌توانند افراد را جذب کنند و برند شما بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

·        از دو سایز فونت برای نوشتار تقویم خود استفاده کنید. تقویم‌های رومیزی از دو طرف قابل استفاده هستند. یک سمت را می‌توانید با فونت ریزتر و با ثبت تمامی رویدادها و مناسبت‌ها طراحی کنید. یک سمت را می‌توانید برای دسترسی سریع‌تر افراد با فونت درشت طراحی کنید. به این صورت کارایی تقویم رومیزی اختصاصی شما بیشتر می‌شود.

·        در صفحات زوج تقویم رومیزی خود برای تبلیغات آدرس و اطلاعات تماس شرکتتان استفاده کنید. این صفحات عموماً رو به افراد قرار می‌گیرند بنابراین بیشتر دیده می‌شوند. همچنین برای نوشتن این اطلاعات می‌توانید از زرکوب یا برجسته‌سازی استفاده کنید تا بیشتر جلب توجه کند.

·        تقویم‌های رومیزی بیشتر ممکن است در معرض نور آفتاب قرار بگیرند؛ بنابراین برای چاپ تقویم رومیزی 1402 خود حتماً از متریال چاپ خوب استفاده کنید. این کار ممکن است کمی هزینه بردار باشد. اما در دراز مدت کیفیت تقویم شما از بین نخواهد رفت.

·        می‌توانید یک صفحه از تقویم رومیزی را به تصاویر دلخواهتان اختصاص دهید و یک طرف را به اطلاعات تقویم. اگر دارای شرکتی با تنوع محصولات هستید این روش یک راه تبلیغاتی مؤثر برای تقویم رومیزی اختصاصی 1402 شما است. نمونه کارهای شرکتتان می‌تواند به عنوان یک تبلیغات در صفحات تقویم رومیزی اختصاصی شما قرار بگیرند. با این کار به دو هدف دست می‌یابید. هم نام و برند خودتان را تبلیغ می‌کنید. هم نمونه کارهایتان را در معرض دید عموم قرار می‌دهید.

·        تقویم رومیزی می‌تواند به صورت دستی قابل تغییر باشد. یعنی روز و ماه به صورتی طراحی شده است که با دست بتوان تغییر داد. البته این نمونه کارها بیشتر جنبه تزئینی دارند و مناسبت‌ها در این نوع تقویم نمی‌توانند درج گردد.

·        می‌توانید برای مشاغل مختلف تقویم رومیزی اختصاصی 1402 طرحی کند. به عنوان مثال برای پزشکان می‌توانید یک تقویم کاربردی طراحی کنید. یک طرف تقویم رومیزی 1402 می‌تواند محلی برای نوشتن یادداشت مطابق با روزهای باشد. به این وسیله چون به نیاز مخاطبتان بیشتر توجه کرده‌اید محبوب‌تر خواهید شد.

·        سایز تقویم رومیزی‌تان را زیاد بزرگ در نظر نگیرید. زیرا عموم افرادی که از تقویم رومیزی استفاده می‌کنند باید آن را بر روی میز کار خود قرار دهند؛ بنابراین ممکن است دارای فضای کافی نباشند. در طراحی یک تقویم رومیزی اختصاصی خوب به این نکات نیز توجه می‌شود.

نکات تکمیلی برای داشتن یک تقویم رومیزی اختصاصی جذاب

تقویم رومیزی اختصاصی 1401 ایران امروز

در طراحی تقویم‌های رومیزی اختصاصی بر خلاف تقویم‌های دیواری یا انواع سررسیدها می‌توان از قالبی خارج از قالب استاندارد استفاده کرد. سایز تقویم رومیزی 1402 شما می‌تواند متفاوت با سایز استاندارد باشد. حتی شکل ظاهری آنها می‌تواند متفاوت از فرم اصلی معمول تقویم‌های رومیزی باشد. می‌توانید تصاویر مرتبط با محصولاتتان را بر روی صفحات تقویمتان درج کنید. می‌توانید از حروف برجسته برای نوشتار روی تقویم رومیزی خود استفاده کنید. از علایق مخاطبانتان بر روی تقویم رومیزی 1402 خود بهره ببرید. به عنوان مثال عموماً مردم به جملات انگیزشی، نکات تاریخی و یا علمی جذاب حتی اشعار زیبا علاقه‌مند هستند. می‌توانید بر روی صفحات تقویم رومیزی اختصاصی خود از این موارد استفاده کنید. اما حواستان باشد که این نوشته‌ها زیاد نباشند. چون نتیجه معکوس دارد و شلوغی بیش از حد بر روی تقویم رومیزی اصلاً جذاب نیست.

برای داشتن یک تقویم رومیزی 1402 متفاوت از یک طراح یا مشاور متخصص در این زمینه راهنمایی بگیرید. اصولاً طراحان مؤسسات تبلیغات و چاپ اگر هدفی پشت تبلیغات شما باشد را به راحتی می‌توانند پیاده سازی کنند؛ بنابراین برای تقویم رومیزی 1402 خود ابتدا یک هدف و موضوع تبلیغاتی انتخاب کنید. سپس توسط یک طراح کاربلد آن را پیاده سازی نمایید.

اصول چاپ تقویم رومیزی

بعد از توجه به موارد بالا باید به چاپ تقویم رومیزی 1402 نیز توجه شود. روش‌های چاپ متفاوتی برای تقویم رومیزی استفاده می‌شود که عبارت‌اند از:

  1. سیلک
  2. داغ کوب
  3. طلاکوب
  4. نقره کوب
  5. لیزر
  6. و….

همه موارد بالا را باید با توجه به بودجه‌ای که برای این کار مد نظرتان است انتخاب کنید. عموماً تقویم‌های رومیزی به‌صورت فنری صحافی می‌شوند؛ بنابراین به متریالی که برای جنس کاغذهای تقویم رومیزی 1402 خود استفاده می‌کنید دقت نمایید. زیرا اگر جنس آنها ضعیف باشد بر اثر ورق زدن از قسمت پانچ دچار پارگی می‌شوند.

برای حمایت از محیط زیست از مواد سازگار با طبیعت در تولید تقویم رومیزی اختصاصی خود بهره ببرید. این موضوع را می‌توانید حتی به عنوان یک شعار حامی محیط زیست در تقویم خود درج کنید. از آنجایی که امروزه مردم به این مسائل اهمیت می‌دهند، این کار یک دید مثبت از شرکت شما در ذهن آنها ثبت می‌کند.

برای چاپ تقویم رومیزی مناسب و اختصاصی چه کاری باید انجام دهیم؟

بعد از اینکه هدف تبلیغاتی خود را برای تقویم رومیزی 1402 خود انتخاب نمودید باید به دنبال یک طراح مطمئن باشید. اگر بتوانید یک مؤسسه چاپ و تبلیغات مطمئن انتخاب کنید به طور حتم به یک طراح متخصص نیز می‌رسید. شرکت‌های زیادی به این عنوان در حال فعالیت هستند. اما فقط یک طرح خوب نمی‌تواند نتیجه بخش شود.

تجهیزات یک مرکز خدمات چاپ نیز بسیار مهم است. تا بتواند با بالاترین کیفیت طرح شما را به درستی پیاده‌سازی نماید. مؤسسه چاپ و تبلیغات ایران امروز با همراهی یک تیم متخصص و کاربلد یک همراه مطمئن برای چاپ تقویم رومیزی 1402 شما است. این شرکت از آنجایی که سابقه طولانی در زمینه چاپ دارد می‌تواند بهترین راهنما برای امور چاپ و تبلیغات شما باشد. زمان را از دست ندهید و برای چاپ تقویم رومیزی 1402 خود همین حالا سفارشتان را ثبت کنید تا قبل از فرا رسیدن سال نو به مقاصد تبلیغاتی خود برسید.

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *