اطلاعات تقـویم رومیزی

نکات طلایی برای چاپ تقویم تبلیغاتی موفق

تقویم تبلیغاتی - ایران امروز
اطلاعات تقـویم رومیزی / نکات طلایی برای چاپ تقویم تبلیغاتی موفق

 

تقویم تبلیغاتی اگر به درستی طراحی شده باشد می‌تواند یک کالای مناسب و هدفمند برای تبلیغات کسب و کار شما باشد. در مبحث کالاهای تبلیغاتی کیفیت و زیبایی مهم است و به طور کلی یک تبلیغات خاص می‌تواند تأثیر بیشتری بر روی مشتریان یا مصرف‌کنندگان بگذارد؛ بنابراین بسیار مهم است که شما تقویم تبلیغاتی خود را به کدام شرکت سفارش دهید. مؤسسه چاپ و تبلیغات ایران امروز با سابقه طولانی و درخشانی که در حوزه چاپ دارد یکی از بهترین انتخاب‌ها برای سرمایه‌گذاری امور تبلیغاتی شما هستند. اگر شما هم برای تقویم تبلیغـاتی 1401 خود به دنبال بهترین ایده‌ها و محصولات هستید ادامه متن را از دست ندهید.

تقویم تبلیغاتی - ایران امروز

انواع تقویم تبلیغاتی

یکی از هدایایی که شرکت‌های بزرگ و کوچک با فرا رسیدن سال نو به مخاطبان خو تقدیم می‌کنند کالاهای تبلیغاتی مختلف مثل تقویم‌ها هستند. تقویم به عنوان محبوب‌ترین کالای تبلیغاتی محسوب می‌شود که کارایی زیادی برای عموم مردم دارد. تقویم‌ها می‌توانند شامل هر یک از موارد زیر باشند که عبارت‌اند از:

  1. تقویم‌های تبلیغاتی دیواری
  2. انواع تقویم‌های رومیزی تبلیغاتی
  3. تقویم تبلیغاتی جیبی

ممکن است یک شرکت با توجه به گروه مخاطبینش چندین مدل تقویم نیاز داشته باشد. به عنوان مثال برای عموم مردم تقویم دیواری، برای مدیران تقویم‌های تبلیغاتی سالنامه‌ای یا رومیزی شیک و کلاسیک، برای هدیه به افراد خاص تقویم تبلیغـاتی رومیزی یا جیبی خاص چاپ نماید؛ بنابراین مهم‌ترین نکته برای اینکه تبلیغاتتان مفید واقع شود این است که پیش از ثبت درخواستتان ابتدا نیاز، تعداد و مخاطبانتان را شناسایی و سپس اقدام نمایید.

خصوصیات برتر یک تقویم تبلیغاتی

تقویم تبلیغاتی رومیزی - ایران امروز

تقویم ابزاری کاربردی است که همه افراد به آن احتیاج دارند و از دانش‌آموزان گرفته تا کارمندان و حتی خانه دارها همه به تقویم احتیاج دارند. زیرا در دنیای پرمشغله امروزی زمان برای همه افراد اهمیت پیدا کرده است. از طرفی دنیای ایده‌های تبلیغاتی تحولات زیادی داشته است و برای داشتن یک تبلیغات مؤثر باید متفاوت عمل کرد تا بیشتر دیده شود. بنابراین مهم است که یک تقویم تبلیغـاتی رومیزی، دیواری یا جیبی چه خصوصیاتی داشته باشد. ما در اینجا به برخی از مهم‌ترین مواردی که در چاپ تقویم‌های تبلیغاتی شما مثمر ثمر است می‌پردازیم که عبارت‌اند از:

  • یک تقویم تبلیغاتی یا هر کالای تبلیغاتی دیگر در درجه اول باید ذوق مصرف کننده را برانگیزد. این یعنی شما باید کالایی را برای تبلیغات خود طراحی کنید که مصرف کننده مشتاق به استفاده از آن باشد. زیرا با هر روز دیده شدن، برند شما در ذهن مخاطب نقش می‌گیرد.
  • تقویم تبلیغاتی شما باید با کسب و کارتان هماهنگی داشته باشد. یعنی اگر مخاطب شما قشر کم سن و سال است باید طراحی تقویم به گونه‌ای جذاب شود که مخاطب بپسندد. اگر مخاطبتان قشر خاصی به عنوان مثال آشپزها یا رستوران‌ها هستند می‌توانید طراحی تقویم تبلیغـاتی‌تان را به شکل محصولات خوراکی انجام دهید. یا حتی می‌توانید تقویم‌های تبلیغاتی کاربردی را طراحی کنید و نکات مهم کاری را در صفحات هر ماه یا هفته تقویم بنویسید و هزاران ایده دیگر که باید توسط یک مؤسسه چاپ تبلیغاتی کاربلد به شما پیشنهاد شود.
  • برای تقویم تبلیغاتی خود از ایده‌های متفاوت بهره ببرید که خارج از چارچوب استانداردش شود. وقتی یک کالای تبلیغاتی متفاوت با شکل عادی و مرسومش ارائه می‌شود بیشتر به چشم می‌آید و دیده می‌شود. تقویم تبلیغـاتی نیز از این قاعده مستثنی نیست و اگر بتوانید یک طراحی منحصر به فرد برای آن اجرا کنید به طور حتم بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیرد و در نتیجه تبلیغات مؤثرتری خواهید داشت.
  • باید در نظر داشته باشید که مخاطبین شما به چه چیزی در قالب یک تقویم احتیاج دارند. به عنوان مثال نیازمند داشتن تمامی مناسبت‌ها و رویدادهای رسمی هستند. نیازمند داشتن نکات کاربردی و کاری مرتبط می‌باشند. تعطیلات رسمی برایشان چقدر اهمیت دارد و… . با این علم می‌توانید روی طراحی تقویم تبلیغـاتی خود مانور دهید.
  • گاهی تقویم تبلیغاتی شما به عنوان هدیه‌ای از سمت مخاطبین شما به مصرف‌کنندگان دیگری تقدیم می‌شود. این یعنی چه؟ یعنی ممکن است شما مدیر یک کارخانه باشید و هدایای سازمانی شما به مدیران پخش اهدا شود تا به دست مصرف‌کننده برسد. در این حالت طراحی، زیبایی و کارایی تقویم تبلیغـاتی شما مهم‌تر می‌شود. زیرا مصرف‌کننده از دیدن یک هدیه خاص و متفاوت بیشتر به وجد می‌آید و بیشتر به تبلیغ و یا خرید محصول شما می‌پردازد؛ بنابراین روی این دسته از تقویم‌ها باید بیشتر دقت کنید.
  • گروه بعدی کسب و کارهایی هستند که در معرض عموم هستند و چاپ تقویم تبلیغاتی زیبا و متفاوت می‌تواند بازده عمومی بیشتری داشته باشد. به عنوان مثال می‌توان به تقویم‌های تبلیغاتی که به مطب‌های پزشکان هدیه داده می‌شود اشاره کرد. به فرض شما صاحب یک شرکت دارویی یا خدمات زیبایی می‌باشید، اگر تقویم تبلیغـاتی شما یک طراحی منحصر به فرد داشته باشد، با مراجعه هر بیمار ناخواسته توجه مراجعه کننده را جذب کرده و این خود یک تبلیغات عالی و مؤثر برای کالاهای شما است.
  • برای اینکه تقویم تبلیغاتی شما بیشتر به چشم بیاید بهتر است به صورت مجموعه‌ای تبلیغ کنید. یعنی کالاهای تبلیغاتی‌تان را به صورت یک پک تقویم تبلیغـاتی دیواری، رومیزی، سالنامه و جیبی هدیه دهید. این هماهنگی در کار تبلیغاتی شما، بر روی میزهای کاری باعث می‌شود بیشتر جلب توجه کند. بنابراین تبلیغات‌تان بیشتر دیده می‌شود.

کیفیت چاپ تقویم تبلیغاتی مهم است؟

تقویم تبلیغاتی 1401 - ایران امروز

از آنجایی که تقویم‌های تبلیغاتی هدیه داده می‌شوند بنابراین کیفیت چاپ، طراحی و بسته بندی آن بسیار اهمیت دارد. بهتر است از رنگ‌های گرم، جذاب و شاد برای تقویم‌هایتان استفاده کنید. زیرا بیشتر مخاطب را مجذوب می‌کند؛ بنابراین حتماً برای این کار یک مؤسسه چاپ خوب را برای ثبت سفارشاتتان انتخاب کنید تا از کیفیت رنگ‌های به کار رفته در آن خیالتان راحت باشد. جنس و رنگ کاغذی که برای چاپ تقویم تبلیغاتی خود استفاده می‌کنید نیز بسیار مهم است و باید با طراحی تقویم هماهنگی داشته باشد. عدم هماهنگی بین طراحی و متریال چاپ باعث می‌شود کیفیت تبلیغاتتان کم شود. علاوه بر این مواردی که گفته شد باید مخاطبتان را نیز در نظر بگیرید. اگر قرار است تقویم تبلیغـاتی شما به یک فرد مهم یا مدیر یک مجموعه اهدا شود باید دارای بسته‌بندی منحصر به فرد نیز باشد. بنابراین تقویم تبلیغاتی شما گاهی اوقات ممکن است شامل کاوری شود تا شکیل‌تر به چشم بیاید. با این کار می‌توانید لوگو مجموعه‌تان را بر روی آن ثبت کرده و یا اطلاعات تماستان را نیز درج کنید.

برای سفارش تقویم تبلیغاتی چه کاری باید انجام داد؟

اصولاً پک‌های تبلیغاتی شرکت‌های مختلف قبل از سال نو باید آماده و تهیه شوند؛ بنابراین بسیار مهم است که سفارش‌های شما به موقع و با بالاترین کیفیت چاپ و طراحی، برای شما فراهم شود. کیفیت یک کالای تبلیغاتی در مؤثر بودن و بیشتر دیده شدن تبلیغات شما بسیار مهم است؛ بنابراین از آنجایی که به چاپ عمده این دسته از کالاهای تبلیغاتی نیاز دارید مهم است که یک مؤسسه چاپ و تبلیغات کاربلد را برای این موضوع انتخاب کنید. مؤسسه ایران امروز با بهترین و باکیفیت‌ترین متریال چاپ و همچنین پیشرفته‌ترین دستگاه‌های چاپ و به همراه کادری مجرب و کارآزموده آماده هرگونه همکاری با شما مدیران محترم است تا سهم کوچکی در پیشبرد اهداف تبلیغاتی شما داشته باشد. با خیالی آسوده تبلیغاتتان را به ما بسپارید.

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *