اطلاعات سـررسید و سـالنامه

بررسی موارد مهم در راهنمای خرید سررسید 1402

راهنمای خرید سررسید و سالنامه 1402

یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی که از زمان‌های گذشته تا کنون مخاطبان بسیار بالایی داشته و دارد، سررسید یا سالنامه است. کاربرد بالای انواع سررسید در بین مخاطبان و در دنیای امروز دلایل بسیار زیادی دارد که مهم‌ترین آن قیمت مناسب آن است. توجه به برخی از ویژگی‌های این محصول هنگام خرید باعث انتخاب هدفمند آن متناسب با شرایط کاربران می‌شود. در ادامه به بررسی مهم‌ترین ویژگی‌های سالنامه هنگام خرید می‌پردازیم.

راهنمای خرید سررسید و سالنامه 1402

توجه به قطع در خرید سررسید 1402

خرید سررسید 1402 در انواع و اندازه‌های مختلف با هدف‌های گوناگونی صورت می‌گیرد. دادن یک سالنامه به عنوان هدیه می‌تواند باعث ایجاد یک حس بسیار خوب در مخاطب شود. سالنامه‌ها امروزه یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند به شمار می‌آیند که تاثیر بسیار بالایی روی برندسازی کسب و کارها دارند. رعایت برخی از موارد در چاپ این محصول باعث تاثیرگذاری بیشتر آن می‌شود که یکی از مهم‌ترین این موارد نیز ابعاد یا قطع سررسید است. انتخاب اندازه سررسید باعث می‌شود تا مخاطب بتواند استفاده بهتری از این ابزار داشته باشد. این امر باعث طراحی و چاپ سررسیدهایی در ابعاد مختلف شده است. کاربردی‌ترین ابعاد در چاپ سررسیدها شامل موارد زیر است.

  • سررسیدهای پالتویی یا جیبی: ابعاد این نوع از سررسیدها 5/8*15 است. این سررسیدها به راحتی در کیف و جیب جای می‌گیرند و معمولاً مورد استقبال خانم‌ها قرار می‌گیرند. مراکزی که مخاطب آنها بیشتر خانم‌ها هستند، می‌توانند از این قطع سررسید در سفارشات خود استفاده کنند.
  • سررسید قطع نیم وزیری: ابعاد این سررسید نیز 12*16 است که به آن یک هشتم هم گفته می‌شود.
  • سررسید قطع اروپایی: این نوع از سررسیدها با ابعاد 5/12*22 جزء پرفروش‌ترین نمونه‌های سالنامه به شمار می‌آیند. اندازه استاندارد این سررسید باعث شده تا مخاطبان بالایی داشته باشند.
  • سررسید قطع رقعی: این سررسیدها همان A5 هستند که ابعاد آن 14*20 بوده و مخاطبان خاص خود را دارد.
  • سررسید قطع وزیری: ابعاد به کار رفته در این نوع از سررسید 5/23*17 است که همان ابعاد استاندارد کتاب‌ها به شمار می‌آید. این نوع از سررسید جزء نمونه‌های پرفروش بازار به شمار می‌آید.

دسته بندی کلی سررسیدها کدامند؟

یکی از موارد دیگری که باید هنگام خرید سررسید 1402 به آن توجه کرد، انتخاب نوع سررسید بر حسب عمومی یا اختصاصی بودن خواسته مشتری است. این محصول در حالت کلی در دو دسته بندی اختصاصی و عمومی قرار می‌گیرد. در نمونه‌های اختصاصی تمام مشخصات ظاهری، نوع مواد اولیه و نحوه چاپ تبلیغات در صفحات سررسید به انتخاب مشتری صورت می‌گیرد. ولی در نمونه‌های عمومی از طرح، اندازه و مشخصات کلی که مورد استقبال بسیاری از افراد است، استفاده می‌شود. انتخاب نمونه‌های عمومی از بین تعداد بالایی کار تولید شده صورت می‌گیرد. کاربر با مشاهده چندین مدل سررسید در ابعاد و طرح‌های مختلف، می‌تواند نمونه مناسب را با برند و تبلیغات خود خریداری یا ثبت سفارش کند. ولی در نمونه‌های اختصاصی، انتخاب تمام موارد از ابتدا و توسط مشتری است.

تنوع جلد در سررسیدهای 1402

مهم‌ترین قسمتی که هنگام خرید سررسید 1402 باید به آن توجه کرد، نوع  جلد است. جلد یکی از مهم‌ترین بخش‌های سررسید به شمار می‌آید چون اولین بخش محصول است که در دید مشتری قرار می‌گیرد. انتخاب نوع جلد هنگام خرید یا ثبت سفارش مشتری به موارد بسیار زیادی مثل حوزه کاری، سلیقه شخصی، مقدار بودجه و بسیاری از موارد دیگر بستگی دارد. جلدهای کاربردی که در اکثر سررسیدهای بازار مشاهده می‌شود شامل نمونه‌های سلفونی، چرم ترمو و نمونه‌های فانتزی هستند. هر کدام از این جلدها مخاطبان خاص خود را داشته و می‌توان در سالنامه‌های تبلیغاتی به راحتی استفاده کرد.

شرایط چاپ تبلیغات برای افرادی که قصد سفارش چاپ سررسیدهایی با هر کدام از این جلدها را دارند، امکان پذیر است. روی جلدهای سلفونی معمولاً از چاپ تبلیغاتی طلاکوب استفاده می‌شود که جذابیت بالایی به محصول می‌دهد. در نمونه‌های چرم ترمو نیز می‌توان از روش داغ کوب برای چاپ برند، لوگو و نوشته‌های تبلیغاتی روی جلد استفاده کرد. در جلدهای فانتزی که امکان چاپ طلاکوب و داغ کوب نیز وجود ندارد، می‌توان از نصب پلاک‌های تبلیغاتی روی جلد استفاده کرد. در سررسیدهای اختصاصی امکان طراحی و چاپ جلد مخصوص سازمان یا کسب و کار وجود دارد. در این نوع جلدها می‌توان لوگو، رنگ سازمانی، برند و مشخصات کسب و کار را در قسمت‌های مختلف جلد مشاهده کرد.

کاربرد تبلیغات در ثبت سفارش سررسیدهای 1402

با توجه به هدفمند بودن درصد بالایی از کاربران هنگام خرید سررسید 1402، کاربرد تبلیغات در سررسیدها برای مشتریان از اهمیت بالایی برخوردار است. استفاده از لت‌های رنگی در صفحات ابتدایی و انتهایی سالنامه‌ها باعث جذابیت بیشتر محصول برای مخاطبان می‌شود. انتخاب نوع تبلیغات روی جلد سررسیدها و یا تعداد لت‌های رنگی در ابتدا و انتهای آنها کاملاً انتخابی و با توجه به شرایط و نیاز مشتری است. تصاویر محصولات یا عکس‌های اختصاصی از محیط سازمان‌ها و شرکت‌ها از جمله تصاویر پیشنهادی است که معمولاً در صفحات داخلی سالنامه‌ها به عنوان تبلیغات استفاده می‌شود.

توجه به نوع طراحی صفحات داخلی هنگام خرید سررسید 1402

انتخاب نوع طراحی صفحات داخلی نیز از دیگر موارد مهم در خرید سررسید 1402 است. در طراحی این صفحات از الگوهای متنوعی استفاده می‌کنند که به صورت مستقیم روی میزان مصرف کاغذ تاثیرگذار است. از جمله طراحی‌های کاربردی و پرطرف‌دار در صفحات داخلی سررسیدها، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • هر تاریخ تقویم در یک برگ سررسید
  • روزهای معمولی یک برگ و دو روز آخر هفته در یک برگه مشترک
  • طراحی دو روز تقویم در یک برگ

با توجه به اهمیت هر کدام از این موارد هنگام خرید سررسید 1402، می‌توان محصولات مجموعه ایران امروز را در سایت فروشگاهی و نمایندگی‌های حضوری آن مشاهده کرد. این مرکز با طراحی و چاپ محصولاتی متنوع و با کیفیت توانسته رضایت بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. مشتریان می‌توانند به صورت اینترنتی یا حضوری اقدام به ثبت سفارش کرده و از راهنمایی‌های کارشناسان مجموعه نیز استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *